Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Lider wygrał w Raciborzu [WIDEO]

Unia Racibórz przegrała u siebie 0:2 z LKS-em Czaniec.

Lider wygrał w Raciborzu [WIDEO]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Materiał wideo:

LKS objął prowadzenie kilka minut przed przerwą, a na listę strzelców wpisał się Ilya Nazdryn-Plotnicki. Drugi gol - autorstwa Tomasza Kaczmarczyka - padł tuż po wznowieniu gry. Trener Grzegorz Jakosz nie miał komfortowej sytuacji bowiem w meczowej kadrze znalazło się... tylko 13 zawodników. Porażka spowodowała, że Unia spadła na 14. miejsce w tabeli. Raciborzanie mają 23 punkty - o punkt więcej od przedostatniej Spójni Landek. Dąb Gaszowice wyprzedza zespół z Raciborza o dwa "oczka", a Odra Centrum Wodzisław Śląski o trzy.

Unia Racibórz - LKS Czaniec 0:2 (0:1)

Bramki: Nazdryn-Plotnicki 41., Kaczmarczyk 49.

Unia: Paweł Kapusta - Bogusław Sobek, Paweł Miąsik, Kamil Szlufarski (67. Filip Radoń), Rafał Chałupiński, Patryk Goły, Dawid Migus (67. Kamil Wawoczny), Bartłomiej Lorenc, Kamil Tront, Paweł Woniakowski, Bartosz Łagosz.

LKS: Krystian Kozieł - Tomasz Kaczmarczyk, Ilya Nazdryn-Plotnicki, Karol Lewandowski (71. Paweł Kozioł), Maciej Stróżak, Bartłomiej Borak, Adam Palarczyk, Patryk Marczyński (80. Krzysztof Jurczak), Filip Handy (86. Jakub Zaremba), Miłosz Stawowy.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~@mazur (83.4. * .29) 14.05.2019 14:19

@KSU pozdro :)

~KSU (88.156. * .163) 14.05.2019 08:58

@mazur :):):) Wreszcie jakaś inteligentna odpowiedź.

~@mazur (83.4. * .180) 13.05.2019 23:11

@KSU Ekipa Czańca, jak już wyjechała od siebie, to się zorientowała, że nie zabrali swoich strojów. Nie mogli się wrócić, bo by nie zdążyli do Raciborza, więc podjechali do Tychów i ci im sprezentowali swoje stroje z zastrzeżeniem, że mają oddać w drodze powrotnej ;)

~DO_KASA (94.254. * .255) 13.05.2019 08:55

Bo jest po operacji

~KASA (188.137. * .235) 11.05.2019 23:03

Czemu Kocota nie było ?

~KSU (88.156. * .163) 11.05.2019 21:15

Dlaczego Czaniec grał w koszulkach GKS Tychy?