Piątek, 22 listopada 2019

imieniny: Cecylii, Marka, Maura

RSS

Niespodzianki w zabrzańskiej A klasie [WYNIKI]

13.05.2019 07:30 | 0 komentarzy | adi

Niespodziewane wyniki padły w A klasie podokręgu Zabrze. Przegrały Concordia Knurów i ŁTS Łabędy.

Niespodzianki w zabrzańskiej A klasie [WYNIKI]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki 27. kolejki (11-12.05.2019)

  • Pauza: Zaborze Zabrze
  • Zamkowiec Toszek - Społem Zabrze 4:3
  • Gwiazda Chudów - Carbo Gliwice 3:0
  • Sokół Łany Wielkie - Burza Borowa Wieś 1:6
  • Naprzód Żernica - Młodość Rudno 3:0
  • Olimpia Pławniowice - Ruch Kozłów 2:3
  • Orzeł Stanica - Start Sierakowice 1:3
  • Gwarek Zabrze - Concordia Knurów 1:0
  • Zryw Radonia - ŁTS Łabędy 4:2

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. ŁTS Łabędy 25 57 79:27
2. Concordia Knurów 25 51 70:28
3. Gwiazda Chudów 25 50 62:29
4. Start Sierakowice 25 46 71:44
5. Burza Borowa Wieś 26 45 59:53
6. Naprzód Żernica 25 44 53:37
7. Młodość Rudno 25 41 52:46
8. Olimpia Pławniowice 26 40 41:40
9. Gwarek Zabrze 25 36 34:27
10. Zryw Radonia 26 36 52:50
11. Sokół Łany Wielkie 24 36 51:58
12. Ruch Kozłów 25 30 50:52
13. Zaborze Zabrze 25 30 41:48
14. Zamkowiec Toszek 25 28 39:60
15. Orzeł Stanica 26 19 39:80
16. Carbo Gliwice 25 15 29:85
17. Społem Zabrze 25 7 26:84

Zapowiedź 28. kolejki (18-19.05.2019)

Pauza: Zryw Radonia, ŁTS Łabędy - Gwarek Zabrze, Concordia Knurów - Orzeł Stanica, Start Sierakowice - Olimpia Pławniowice, Ruch Kozłów - Naprzód Żernica, Młodość Rudno - Sokół Łany Wielkie, Burza Borowa Wieś - Gwiazda Chudów, Carbo Gliwice - Zamkowiec Toszek, Społem Zabrze - Zaborze Zabrze

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki 21. kolejki (11-12.05.2019)

  • Naprzód Świbie - Walka Zabrze 2:4
  • Wilki II Wilcza - Ruch II Kozłów 1:1
  • Amator Rudziniec - Quo Vadis Makoszowy 0:2
  • Piast Pawłów - Drama Kamieniec 4:2
  • Pogoń Ziemięcice - Orły Bojszów 4:2
  • Start Kleszczów - LKS 45 Bujaków 6:1
  • Tempo Paniówki - Victoria Pilchowice 6:1

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Tempo Paniówki 21 51 76:23
2. Walka Zabrze 21 45 49:25
3. Quo Vadis Makoszowy 21 39 60:45
4. Victoria Pilchowice 21 36 56:39
5. Start Kleszczów 21 34 55:41
6. Drama Kamieniec 21 32 42:46
7. Naprzód Świbie 21 31 49:36
8. Pogoń Ziemięcice 21 26 33:41
9. Piast Pawłów 21 25 34:37
10. Wilki II Wilcza 21 24 32:50
11. Ruch II Kozłów 21 22 42:57
12. Amator Rudziniec 21 22 29:60
13. LKS 45 Bujaków 21 16 40:71
14. Orły Bojszów 21 13 35:61

Zapowiedź 22. kolejki (18-19.05.2019)

Walka Zabrze - Tempo Paniówki, Victoria Pilchowice - Start Kleszczów, LKS 45 Bujaków - Pogoń Ziemięcice, Orły Bojszów - Piast Pawłów, Drama Kamieniec - Amator Rudziniec, Quo Vadis Makoszowy - Wilki II Wilcza, Ruch II Kozłów - Naprzód Świbie

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki 17. kolejki (11-12.05.2019)

  • Pauza: Sośnica II Gliwice
  • Korona Bargłówka - Leśnik Łącza 4:2
  • Burza II Borowa Wieś - Kłodnica Gliwice 2:2
  • Orzeł Paczyna - Concordia II Knurów 5:2
  • Tempo II Paniówki - MSPN Górnik Zabrze 2:6
  • Naprzód Łubie - Ślązak Bycina 0:5

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Orzeł Paczyna 16 39 62:27
2. Ślązak Bycina 15 38 46:17
3. Sośnica II Gliwice 15 29 40:20
4. Kłodnica Gliwice 16 24 46:35
5. Concordia II Knurów 15 24 46:47
6. Burza II Borowa Wieś 15 21 33:32
7. MSPN Górnik Zabrze 15 17 31:38
8. Leśnik Łącza 16 17 37:51
9. Korona Bargłówka 15 16 39:40
10. Naprzód Łubie 16 12 17:36
11. Tempo II Paniówki 16 7 18:72

Zapowiedź 18. kolejki (18-19.05.2019)

Pauza: Naprzód Łubie, Ślązak Bycina - Tempo II Paniówki, MSPN Górnik Zabrze - Orzeł Paczyna,Concordia II Knurów - Burza II Borowa Wieś, Kłodnica Gliwice - Korona Bargłówka, Leśnik Łącza - Sośnica II Gliwice