Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia przerwała złą serię. Dąb już przedostatni

Unia Racibórz wygrała z Dębem Gaszowice po bramce Mateusza Kocota.

Unia przerwała złą serię. Dąb już przedostatni

Jedyna bramka w tym spotkaniu padła na 10 minut przed końcem pierwszej połowy, a na listę strzelców wpisał się powracający po kontuzji Mateusz Kocot. Podopieczni trenera Grzegorza Jakosza przerwali tym samym serię sześciu kolejnych meczów bez wygranej. Dla Dębu z kolei to czwarta porażka z rzędu.

Dzięki zwycięstwu Unia wyprzedza w tabeli Dąb o jeden punkt i zajmuje obecnie 14. miejsce. Do Odry Centrum Wodzisław Śląski i Spójni Landek raciborzanie tracą trzy punkty. W następnej kolejce Unia zagra na wyjeździe z Polonią Łaziska Górne, a Dąb u siebie z MRKS-em Czechowice-Dziedzice. Do końca sezonu zostały już tylko trzy serie gier.

Unia Racibórz - Dąb Gaszowice 1:0 (1:0)

Bramka: Kocot 35.

Unia: (wyjściowy skład) Paweł Kapusta - Bogusław Sobek, Paweł Woniakowski, Bartłomiej Lorenc, Mateusz Wowra, Kamil Tront, Dawid Migus, Kamil Szlufarski, Paweł Miąsik, Rafał Chałupiński, Mateusz Kocot.

Dąb: (wyjściowy skład) Mirosław Kuczera - Kacper Kąkol, Wojciech Orzeł, Michał Mazur, Krzysztof Markiefka, Mariusz Kraśniewski, Kamil Elias, Kamil Sikora, Reguła Tomasz, Paweł Zdunek, Przemysław Stebel.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wyjaśnione (188.137. * .235) 25.05.2019 20:02

wszystko sie już wyjasnilo, spadają obie drużyny z Podokregu Raciborz