Niedziela, 15 grudnia 2019

imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

RSS

Walka już tylko punkt za Tempem [WYNIKI]

27.05.2019 10:03 | 0 komentarzy | adi

ŁTS Łabędy powiększył przewagę nad Concordią Knurów, z kolei Walka Zabrze zbliżyła się do lidera na jeden punkt. Hit zabrzańskiej C klasy dla Orła Paczyna.

Walka już tylko punkt za Tempem [WYNIKI]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki 29. kolejki (25-26.05.2019)

  • Pauza: Społem Zabrze
  • Zaborze Zabrze - Carbo Gliwice 2:1
  • Zamkowiec Toszek - Burza Borowa Wieś 1:2
  • Gwiazda Chudów - Młodość Rudno 1:1
  • Sokół Łany Wielkie - Ruch Kozłów 2:2
  • Naprzód Żernica - Start Sierakowice 3:1
  • Olimpia Pławniowice - Concordia Knurów 1:1
  • Orzeł Stanica - ŁTS Łabędy 0:4
  • Gwarek Zabrze - Zryw Radonia 3:3

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. ŁTS Łabędy 27 63 85:27
2. Concordia Knurów 27 55 75:29
3. Gwiazda Chudów 27 52 66:33
4. Naprzód Żernica 27 50 62:40
5. Start Sierakowice 27 49 77:49
6. Burza Borowa Wieś 28 49 64:57
7. Młodość Rudno 27 45 57:48
8. Olimpia Pławniowice 28 41 44:46
9. Gwarek Zabrze 28 37 38:35
10. Zryw Radonia 27 37 55:53
11. Sokół Łany Wielkie 27 37 54:66
12. Zaborze Zabrze 27 36 45:49
13. Ruch Kozłów 27 31 54:60
14. Zamkowiec Toszek 27 31 45:63
15. Orzeł Stanica 28 19 39:88
16. Carbo Gliwice 28 18 34:93
17. Społem Zabrze 27 10 28:86

Zapowiedź 30. kolejki (29.05.2019)

Pauza: Gwarek Zabrze, Zryw Radonia - Orzeł Stanica, ŁTS Łabędy - Olimpia Pławniowice, Concordia Knurów - Naprzód Żernica, Start Sierakowice - Sokół Łany Wielkie, Ruch Kozłów - Gwiazda Chudów, Młodość Rudno - Zamkowiec Toszek, Burza Borowa Wieś - Zaborze Zabrze, Carbo Gliwice - Społem Zabrze 29 maja, 18:00

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki 23. kolejki (25-26.05.2019)

  • Ruch II Kozłów - Walka Zabrze 3:4
  • Naprzód Świbie - Quo Vadis Makoszowy 1:4
  • Wilki II Wilcza - Drama Kamieniec 0:2
  • Amator Rudziniec - Orły Bojszów 0:1
  • Piast Pawłów - LKS 45 Bujaków 0:2
  • Pogoń Ziemięcice - Victoria Pilchowice 4:1
  • Start Kleszczów - Tempo Paniówki 0:0

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Tempo Paniówki 23 52 76:24
2. Walka Zabrze 23 51 54:28
3. Quo Vadis Makoszowy 23 45 69:47
4. Drama Kamieniec 23 38 46:46
5. Start Kleszczów 23 38 59:44
6. Victoria Pilchowice 23 36 59:47
7. Naprzód Świbie 23 31 50:45
8. Pogoń Ziemięcice 23 29 37:43
9. Piast Pawłów 23 28 38:40
10. Ruch II Kozłów 23 25 50:61
11. Wilki II Wilcza 23 24 33:57
12. LKS 45 Bujaków 23 22 44:71
13. Amator Rudziniec 23 22 29:63
14. Orły Bojszów 23 16 37:65

Zapowiedź 24. kolejki (1-2.06.2019)

Walka Zabrze - Start Kleszczów, Tempo Paniówki - Pogoń Ziemięcice, Victoria Pilchowice - Piast Pawłów, LKS 45 Bujaków - Amator Rudziniec, Orły Bojszów - Wilki II Wilcza, Drama Kamieniec - Naprzód Świbie, Quo Vadis Makoszowy - Ruch II Kozłów

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki 19. kolejki (25-26.05.2019)

  • Pauza: Leśnik Łącza
  • Sośnica II Gliwice - Kłodnica Gliwice 1:2
  • Korona Bargłówka - Concordia II Knurów 2:6
  • Burza II Borowa Wieś - MSPN Górnik Zabrze 3:4
  • Orzeł Paczyna - Ślązak Bycina 6:2
  • Tempo II Paniówki - Naprzód Łubie 1:1

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Orzeł Paczyna 18 45 71:31
2. Ślązak Bycina 17 41 51:23
3. Sośnica II Gliwice 17 32 49:23
4. Kłodnica Gliwice 18 30 52:37
5. Concordia II Knurów 17 30 58:49
6. Burza II Borowa Wieś 17 21 36:42
7. MSPN Górnik Zabrze 17 20 37:44
8. Leśnik Łącza 17 17 38:59
9. Korona Bargłówka 17 16 42:50
10. Naprzód Łubie 17 13 18:37
11. Tempo II Paniówki 18 8 19:76

Zapowiedź 20. kolejki (1-2.06.2019)

Pauza: Tempo II Paniówki, Naprzód Łubie - Orzeł Paczyna, Ślązak Bycina - Burza II Borowa Wieś, MSPN Górnik Zabrze - Korona Bargłówka, Concordia II Knurów - Sośnica II Gliwice, Kłodnica Gliwice - Leśnik Łącza