Niedziela, 15 grudnia 2019

imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

RSS

ŁTS Łabędy awansował do okręgówki [WYNIKI]

03.06.2019 11:30 | 0 komentarzy | adi

ŁTS Łabędy remisem z Naprzodem Żernica zagwarantował sobie awans do klasy okręgowej. W klasach B i C trwa wyrównana walka o końcowe zwycięstwo.

ŁTS Łabędy awansował do okręgówki [WYNIKI]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki 30. kolejki (29.05.2019)

  • Pauza: Gwarek Zabrze
  • Zryw Radonia - Orzeł Stanica 1:1
  • ŁTS Łabędy - Olimpia Pławniowice 4:0
  • Concordia Knurów - Naprzód Żernica 3:0
  • Start Sierakowice - Sokół Łany Wielkie 3:3
  • Ruch Kozłów - Gwiazda Chudów 1:2
  • Młodość Rudno - Zamkowiec Toszek 4:3
  • Burza Borowa Wieś - Zaborze Zabrze 3:4
  • Carbo Gliwice - Społem Zabrze 3:1

Wyniki 31. kolejki (1-2.06.2019)

  • Pauza: Carbo Gliwice.
  • Społem Zabrze - Burza Borowa Wieś 0:5
  • Zaborze Zabrze - Młodość Rudno 4:3
  • Zamkowiec Toszek - Ruch Kozłów 3:0
  • Gwiazda Chudów - Start Sierakowice 5:0
  • Sokół Łany Wielkie - Concordia Knurów 4:3
  • Naprzód Żernica - ŁTS Łabędy 1:1
  • Olimpia Pławniowice - Zryw Radonia 1:2
  • Orzeł Stanica - Gwarek Zabrze 0:1

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. ŁTS Łabędy 29 67 90:28
2. Concordia Knurów 29 58 81:33
3. Gwiazda Chudów 29 58 73:34
4. Burza Borowa Wieś 30 52 72:61
5. Naprzód Żernica 29 51 63:44
6. Start Sierakowice 29 50 80:57
7. Młodość Rudno 29 48 64:55
8. Zaborze Zabrze 29 42 53:55
9. Zryw Radonia 29 41 58:55
10. Olimpia Pławniowice 30 41 45:52
11. Sokół Łany Wielkie 29 41 61:72
12. Gwarek Zabrze 29 40 39:35
13. Zamkowiec Toszek 29 34 51:67
14. Ruch Kozłów 29 31 55:65
15. Carbo Gliwice 29 21 37:94
16. Orzeł Stanica 30 20 40:90
17. Społem Zabrze 29 10 29:94

Zapowiedź 31. kolejki (8-9.06.2019)

Pauza: Orzeł Stanica, Gwarek Zabrze - Olimpia Pławniowice, Zryw Radonia - Naprzód Żernica, ŁTS Łabędy - Sokół Łany Wielkie, Concordia Knurów - Gwiazda Chudów, Start Sierakowice - Zamkowiec Toszek, Ruch Kozłów - Zaborze Zabrze, Młodość Rudno - Społem Zabrze, Burza Borowa Wieś - Carbo Gliwice

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki 24. kolejki (1-2.06.2019)

  • Walka Zabrze - Start Kleszczów 1:0
  • Tempo Paniówki - Pogoń Ziemięcice 4:2
  • Victoria Pilchowice - Piast Pawłów 2:3
  • LKS 45 Bujaków - Amator Rudziniec 2:3
  • Orły Bojszów - Wilki II Wilcza 4:1
  • Drama Kamieniec - Naprzód Świbie 4:3
  • Quo Vadis Makoszowy - Ruch II Kozłów 6:2

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Tempo Paniówki 24 55 76:24
2. Walka Zabrze 24 54 54:28
3. Quo Vadis Makoszowy 24 48 75:49
4. Drama Kamieniec 24 41 50:49
5. Start Kleszczów 24 38 59:45
6. Victoria Pilchowice 24 36 61:50
7. Naprzód Świbie 24 31 53:49
8. Piast Pawłów 24 31 41:42
9. Pogoń Ziemięcice 24 29 39:47
10. Ruch II Kozłów 24 25 52:67
11. Amator Rudziniec 24 25 32:65
12. Wilki II Wilcza 24 24 34:61
13. LKS 45 Bujaków 24 22 46:74
14. Orły Bojszów 24 19 41:66

Zapowiedź 25. kolejki (8-9.06.2019)

Quo Vadis Makoszowy - Walka Zabrze, Ruch II Kozłów - Drama Kamieniec, Naprzód Świbie - Orły Bojszów, Wilki II Wilcza - LKS 45 Bujaków, Amator Rudziniec - Victoria Pilchowice, Piast Pawłów - Tempo Paniówki, Pogoń Ziemięcice - Start Kleszczów

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki 20. kolejki (1-2.06.2019)

  • Pauza: Tempo II Paniówki
  • Naprzód Łubie - Orzeł Paczyna 3:1
  • Ślązak Bycina - Burza II Borowa Wieś 4:1
  • MSPN Górnik Zabrze - Korona Bargłówka 4:0
  • Concordia II Knurów - Sośnica II Gliwice 6:2
  • Kłodnica Gliwice - Leśnik Łącza 6:1

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Orzeł Paczyna 19 45 72:34
2. Ślązak Bycina 18 44 55:24
3. Kłodnica Gliwice 19 33 58:38
4. Concordia II Knurów 18 33 64:51
5. Sośnica II Gliwice 18 32 51:29
6. MSPN Górnik Zabrze 18 23 41:44
7. Burza II Borowa Wieś 18 21 37:46
8. Leśnik Łącza 18 17 39:65
9. Korona Bargłówka 18 16 42:54
10. Naprzód Łubie 18 16 21:38
11. Tempo II Paniówki 18 8 19:76

Zapowiedź 21. kolejki (8-9.06.2019)

Pauza: Kłodnica Gliwice, MSPN Górnik Zabrze - Sośnica II Gliwice, Leśnik Łącza - Concordia II Knurów, Korona Bargłówka - Ślązak Bycina, Burza II Borowa Wieś - Naprzód Łubie, Orzeł Paczyna - Tempo II Paniówki