Niedziela, 20 października 2019

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

09.06.2019 21:14 | 0 komentarzy | (ak)

Ligowa batalia wielu ciekawych „pojedynków o wszystko” dobiega końca. W miniowy weekend sporo niewiadomych, dotyczących awansów i spadków zostało wyjaśnionych. Po kilku meczach wystrzeliły szampany, które z niecierpliwością czekały na radosny finisz rozgrywek. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXX kolejki (08.06.2019)

  • Kuźnia Ustroń – Decor Bełk 2:5 (1:3)
  • Dąb Gaszowice – Tyski Sport II 2:2 (2:2)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Unia Racibórz 3:2 (1:0)
  • Płomień Połomia – Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1 (0:0)
  • Spójnia Landek – Goczałkowice 4:5 (2:3)
  • Radziechowy-Wieprz – Czaniec 1:1 (0:1)
  • Polonia Łaziska Górne – Wilki Wilcza 2:0 (0:0)
  • Czechowice-Dziedzice – Drzewiarz Jasienica 1:0 (0:0)

Wyniki zaległych meczów XXVIII kolejki (05.06.2019)

  • Czaniec – Tyski Sport II 3:0 (1:0)
  • Drzewiarz Jasienica – Odra Centrum Wodzisław Śląski 5:1 (2:0)

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czaniec306149:19
2.Drzewiarz Jasienica305852:31
3.Kuźnia Ustroń305763:36
4.Decor Bełk305461:43
5.Polonia Łaziska Górne305252:38
6.Tyski Sport II305153:39
7.Czechowice-Dziedzice305052:38
8.Goczałkowice304452:41
9.Wilki Wilcza303743:52
10.Podbeskidzie B-B II303641:52
11.Radziechowy-Wieprz303636:38
12.Odra Centrum Wodzisław Śl.303242:45
13.Spójnia Landek303036:46
14.Unia Racibórz302741:58
15.Dąb Gaszowice302638:71
16.Płomień Połomia301335:99

Zapowiedź meczów barażowych o awans do III ligi (15/19.06.2019)

Czaniec – Polonia Bytom (sb 17:00), Polonia Bytom – Czaniec (śr 18:00).


Klasa okręgowa – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXIX kolejki (08/09.06.2019)

  • Piast Gliwice II – Czerwionka 4:4 (2:2)
  • ROW Rybnik II – Naprzód Lipiny 4:0 (2:0)
  • Rachowice – Pierwszy Chwałowice 4:4 (2:1)
  • Czarni Pyskowice – Unia Książenice 1:2 (0:0)
  • Przyszłość Ciochowice – Naprzód Rydułtowy 1:0 (0:0)
  • Jedność Przyszowice – Orzeł Mokre 1:5 (0:3)
  • Sośnica Gliwice – Zameczek Czernica 4:2 (1:1)
  • Rymer Rybnik – Tęcza Wielowieś 3:0 (3:0) mecz zakończony w 15 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Książenice2973100:42
2.Rymer Rybnik297093:28
3.Piast Gliwice II296495:38
4.Czerwionka294975:52
5.ROW Rybnik II294574:49
6.Jedność Przyszowice294576:63
7.Zameczek Czernica294446:43
8.Pierwszy Chwałowice294278:55
9.Sośnica Gliwice294155:55
10.Orzeł Mokre294059:67
11.Rachowice293139:71
12.Przyszłość Ciochowice292739:62
13.Tęcza Wielowieś292639:71
14.Naprzód Lipiny292634:89
15.Czarni Pyskowice292031:87
16.Naprzód Rydułtowy291736:97

Zapowiedź XXX kolejki (15.06.2019)

Naprzód Rydułtowy – Sośnica Gliwice (sb 13:00), Orzeł Mokre – Czarni Pyskowice (sb 15:30), Unia Książenice – Piast Gliwice II (sb 17:00), Pierwszy Chwałowice – Rymer Rybnik (sb 17:00), Zameczek Czernica – Jedność Przyszowice (sb 17:00), Czerwionka – Rachowice (sb 17:00), Tęcza Wielowieś – ROW Rybnik II (sb 17:00), Naprzód Lipiny – Przyszłość Ciochowice (sb 17:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Śląski ZPN)

Wyniki XXIX kolejki (08/09.06.2019)

  • Krzyżanowice – Nędza 2:2 (1:1)
  • Granica Ruptawa – Forteca Świerklany 2:3 (0:1)
  • Naprzód Syrynia – Naprzód Czyżowice 10:4 (6:2)
  • Polonia Marklowice – Odra Wodzisław Śląski 0:2 (0:0)
  • Silesia Lubomia – Czarni Gorzyce 0:0
  • Kornowac – Gwiazda Skrzyszów 2:5 (1:3)
  • Przyszłość Rogów – Rafako Racibórz 3:1 (1:1)
  • Unia Turza Śląska – Naprzód Borucin 3:1 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski2981123:15
2.Unia Turza Śląska2976120:19
3.Forteca Świerklany296173:41
4.Naprzód Borucin295172:46
5.Krzyżanowice294755:45
6.Silesia Lubomia294647:44
7.Granica Ruptawa294565:53
8.Czarni Gorzyce294359:51
9.Nędza294368:86
10.Polonia Marklowice294233:47
11.Gwiazda Skrzyszów293958:39
12.Naprzód Czyżowice293061:82
13.Naprzód Syrynia292655:79
14.Przyszłość Rogów291532:94
15.Rafako Racibórz291322:106
16.Kornowac291033:129

Zapowiedź XXX kolejki (15.06.2019)

Czarni Gorzyce – Naprzód Syrynia (sb 15:00), Naprzód Borucin – Krzyżanowice (sb 17:00), Nędza – Forteca Świerklany (sb 17:00), Granica Ruptawa – Kornowac (sb 17:00), Gwiazda Skrzyszów – Silesia Lubomia (sb 17:00), Naprzód Czyżowice – Przyszłość Rogów (sb 17:00), Rafako Racibórz – Polonia Marklowice (sb 17:00), Unia Turza Śląska – Odra Wodzisław Śląski (sb 17:00).


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XXIX kolejki (08/09.06.2019)

  • Chałupki – Brzezie 4:4 (2:2)
  • Pszów – Studzienna 1:1 (1:0)
  • Raszczyce – Pawłów 3:3 (1:1)
  • Krzanowice – Nowa Wieś 3:3 (0:2)
  • Pietrowice Wielkie – Zawada Książęca 3:3 (1:0)
  • Rudy – Lyski 0:1 (0:1)
  • Zawada – Tworków 0:7 (0:4)
  • Kobyla – Kuźnia Raciborska 3:6 (2:3)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Tworków2973121:32
2.Krzanowice2970108:40
3.Studzienna296581:26
4.Kobyla296188:67
5.Nowa Wieś295188:50
6.Rudy294360:48
7.Pietrowice Wielkie294255:55
8.Pawłów294077:74
9.Chałupki293962:64
10.Raszczyce293862:71
11.Kuźnia Raciborska293860:75
12.Zawada Książęca292850:78
13.Pszów292846:82
14.Brzezie292642:69
15.Lyski291338:94
16.Zawada29929:142

Zapowiedź XXX kolejki (15/16.06.2019)

Studzienna – Krzanowice (sb 17:00), Pawłów – Kobyla (sb 17:00), Lyski – Pszów (sb 17:00), Kuźnia Raciborska – Chałupki (sb 17:00), Nowa Wieś – Raszczyce (sb 17:00), Tworków – Rudy (nd 16:00), Brzezie – Pietrowice Wielkie (nd 16:00), Zawada Książęca – Zawada (nd 16:00).


A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XXIX kolejki (08/09.06.2019)

  • Orzepowice – Żory 2:0 (0:0)
  • Łaziska – Dębieńsko 5:1 (2:0)
  • Radlin – Baranowice 2:4 (2:1)
  • Jejkowice – Wilchwy 2:2 (0:0)
  • Radziejów-Popielów – Szczejkowice 1:1 (0:1)
  • Bełk II – Niewiadom 2:2 (0:1)
  • Kamień – Gotartowice 1:2 (1:0)
  • Ochojec – Boguszowice 6:1 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Łaziska297180:32
2.Radziejów-Popielów296598:56
3.Niewiadom295983:41
4.Orzepowice295490:50
5.Bełk II294784:44
6.Wilchwy294473:46
7.Jejkowice294362:55
8.Żory294273:73
9.Ochojec294160:44
10.Radlin293858:53
11.Baranowice293757:73
12.Boguszowice293453:73
13.Szczejkowice293155:98
14.Gotartowice292639:84
15.Dębieńsko291739:108
16.Kamień291632:106

Zapowiedź XXX kolejki (15/16.06.2019)

Baranowice – Jejkowice (sb 15:00), Ochojec – Orzepowice (sb 17:00), Niewiadom – Kamień (sb 17:00), Wilchwy – Bełk II (sb 17:00), Żory – Radziejów-Popielów (nd 15:00), Szczejkowice – Radlin (nd 15:30), Gotartowice – Łaziska (nd 17:00), Dębieńsko – Boguszowice (nd 17:00).