Czwartek, 18 lipca 2019

imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana

RSS

SENIORZY – wyniki i tabele końcowe

16.06.2019 19:29 | 0 komentarzy | (ak)

Sezon piłkarski 2018/2019 dobiegł końca. Na placu gry zostały już tylko zespoły biorące udział w barażach. Kilka najbliższych tygodni to czas regeneracji przed kolejną batalią o mistrzowskie punkty, która na szczeblu lokalnym rozpocznie się w drugi weekend sierpnia. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki i tabele końcowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 08.06.2019 roku.

  • Baraż o awans do III ligi: Czaniec.
  • Spadek do klasy okręgowej: Płomień Połomia, Dąb Gaszowice i Unia Racibórz.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czaniec306149:19
2.Drzewiarz Jasienica305852:31
3.Kuźnia Ustroń305763:36
4.Decor Bełk305461:43
5.Polonia Łaziska Górne305252:38
6.Tyski Sport II305153:39
7.Czechowice-Dziedzice305052:38
8.Goczałkowice304452:41
9.Wilki Wilcza303743:52
10.Podbeskidzie B-B II303641:52
11.Radziechowy-Wieprz303636:38
12.Odra Centrum Wodzisław Śl.303242:45
13.Spójnia Landek303036:46
14.Unia Racibórz302741:58
15.Dąb Gaszowice302638:71
16.Płomień Połomia301335:99

IV liga (Śląski ZPN)

Wynik meczu barażowego o awans do III ligi (15.06.2019)

  • Czaniec – Polonia Bytom 2:2 (1:2)

Zapowiedź rewanżowego meczu barażowego o awans do III ligi (19.06.2019)

  • Polonia Bytom – Czaniec (śr 18:00).

Klasa okręgowa – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXX kolejki (15.06.2019)

  • Czerwionka – Rachowice 1:0 (1:0)
  • Unia Książenice – Piast Gliwice II 6:2 (3:0)
  • Pierwszy Chwałowice – Rymer Rybnik 2:3 (1:2)
  • Zameczek Czernica – Jedność Przyszowice 0:3 (0:1)
  • Tęcza Wielowieś – ROW Rybnik II 2:1 (1:0)
  • Naprzód Rydułtowy – Sośnica Gliwice 2:2 (1:1)
  • Orzeł Mokre – Czarni Pyskowice 4:2 (3:0)
  • Naprzód Lipiny – Przyszłość Ciochowice 1:4 (0:1)

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Unia Książenice3076106:44
2.Rymer Rybnik307396:30
3.Piast Gliwice II306497:44
4.Czerwionka305276:52
5.Jedność Przyszowice304879:63
6.ROW Rybnik II304575:51
7.Zameczek Czernica304446:46
8.Orzeł Mokre304363:69
9.Sośnica Gliwice304257:57
10.Pierwszy Chwałowice304280:58
11.Rachowice303139:72
12.Przyszłość Ciochowice303043:63
13.Tęcza Wielowieś302941:72
14.Naprzód Lipiny302635:93
15.Czarni Pyskowice302033:91
16.Naprzód Rydułtowy301838:99

Klasa okręgowa – grupa 3 (Śląski ZPN)

Wyniki XXX kolejki (15.06.2019)

  • Nędza – Forteca Świerklany 2:1 (1:0)
  • Granica Ruptawa – Kornowac 8:1 (7:0)
  • Naprzód Borucin – Krzyżanowice 6:2 (4:1)
  • Czarni Gorzyce – Naprzód Syrynia 4:2 (1:1)
  • Gwiazda Skrzyszów – Silesia Lubomia 3:2 (1:2)
  • Rafako Racibórz – Polonia Marklowice 1:7 (0:2)
  • Naprzód Czyżowice – Przyszłość Rogów 2:3 (2:2)
  • Unia Turza Śląska – Odra Wodzisław Śląski 2:1 (0:1)

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski3081124:17
2.Unia Turza Śląska3079122:20
3.Forteca Świerklany306174:43
4.Naprzód Borucin305478:48
5.Granica Ruptawa304873:54
6.Krzyżanowice304757:51
7.Nędza304670:87
8.Czarni Gorzyce304663:53
9.Silesia Lubomia304649:47
10.Polonia Marklowice304540:48
11.Gwiazda Skrzyszów304261:41
12.Naprzód Czyżowice303063:85
13.Naprzód Syrynia302657:83
14.Przyszłość Rogów301835:96
15.Rafako Racibórz301323:113
16.Kornowac301034:137

A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XXX kolejki (15.06.2019)

  • Lyski – Pszów 4:5 (2:2)
  • Tworków – Rudy 4:1 (1:0)
  • Pawłów – Kobyla 2:4 (1:1)
  • Nowa Wieś – Raszczyce 3:2 (1:0)
  • Studzienna – Krzanowice 2:2 (1:1)
  • Zawada Książęca – Zawada 4:0 (2:0)
  • Brzezie – Pietrowice Wielkie 2:0 (1:0)
  • Kuźnia Raciborska – Chałupki 3:0 (2:0)

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Tworków3076125:33
2.Krzanowice3071110:42
3.Studzienna306683:28
4.Kobyla306490:69
5.Nowa Wieś305491:52
6.Rudy304361:52
7.Pietrowice Wielkie304255:57
8.Kuźnia Raciborska304163:75
9.Pawłów304079:78
10.Chałupki303962:67
11.Raszczyce303864:74
12.Zawada Książęca303154:78
13.Pszów303151:86
14.Brzezie302944:69
15.Lyski301342:99
16.Zawada30929:146

Wyniki XXX kolejki (15/16.06.2019)

  • Wilchwy – Bełk II 2:1 (1:1)
  • Ochojec – Orzepowice 2:1 (0:1)
  • Baranowice – Jejkowice 3:2 (3:2)
  • Gotartowice – Łaziska 1:2 (1:1)
  • Szczejkowice – Radlin 2:3 (1:0)
  • Dębieńsko – Boguszowice 2:2 (2:0)
  • Żory – Radziejów-Popielów 4:1 (0:1)
  • Niewiadom – Kamień 9:0 (9:0) mecz zakończony w 20 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Łaziska307482:33
2.Radziejów-Popielów306599:60
3.Niewiadom306292:41
4.Orzepowice305491:52
5.Bełk II304785:46
6.Wilchwy304775:47
7.Żory304577:74
8.Ochojec304462:45
9.Jejkowice304364:58
10.Radlin304161:55
11.Baranowice304060:75
12.Boguszowice303555:75
13.Szczejkowice303157:101
14.Gotartowice302640:86
15.Dębieńsko301841:110
16.Kamień301632:115

A klasa (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź meczów barażowych o prawo gry w A klasie (20/23.06.2019)

Palowice – Gotartowice (cz 17:00), Gotartowice – Palowice (nd 17:00).