Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Puchar Polski bez dogrywek

Zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdził Regulamin Pucharu Polski na sezon 2019/2020.

Puchar Polski bez dogrywek

Najistotniejszą zmianą jest rezygnacja z dogrywki w Pucharze Polski na szczeblu ŚLZPN. Zmiany dotyczą także możliwości roszad w składzie. Za zwycięstwo w PP na szczeblu podokręgu czekać będzie nagroda finansowa.

Zmiany:

- podobnie jak w rozgrywkach IV ligi i klasach niższych: 7 zmian (maksymalnie 4 po przerwie) - do tej pory obowiązywały 4 zmiany w ciągu całego meczu,

- brak dogrywki również na szczeblu Śląskiego ZPN: po wyniku nierozstrzygniętym po 90 minutach sędzia zarządza konkurs rzutów karnych - do tej pory brak dogrywek obowiązywał na szczeblu Podokręgu,

- zwycięzca rozgrywek na szczeblu Podokręgu jest uprawniony do otrzymania nagrody finansowej w wysokości 2.000 zł (nagrody wypłaca Śląski ZPN po wystawieniu przez klub odpowiedniego dokumentu obciążeniowego).

Pobierz Uchwala_i_regulamin_PP_20192020.pdf (format pdf, rozmiar ~2.36 M)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].