Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierwsza grupa "okręgówki" poznała terminarz

Zagrają w niej m.in. Concordia Knurów, ŁTS Łabędy, Sośnica Gliwice i Piast II Gliwice.

Pierwsza grupa "okręgówki" poznała terminarz

Klasa okręgowa Bytom-Zabrze powstała podobnie jak w przypadku grupy Rybnik-Racibórz (gr.3) poprzez reorganizację terytorialną ligi. Od tego sezonu kluby z regionu Gliwic, Zabrza i Bytomia będą grać w grupie I. Łącznie grup jest sześć: Częstochowa-Lubliniec, Katowice-Sosnowiec, Bielsko-Biała-Tychy, Skoczów-Żywiec, Bytom-Zabrze i Rybnik-Racibórz.

W pierwszej kolejce grupy I dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Concordią Knurów, a rezerwami gliwickiego Piasta. W pozostałych parach zmierzą się: Unia Strzybnica - Czarni Pyskowice, ŁTS Łabędy - Przyszłość Ciochowice, Odra Miasteczko Śląskie - Silesia Miechowice, Tęcza Wielowieś - Górnik Bobrowniki Śląskie, Sokół Orzech - KS 94 Rachowice, Czarni Kozłowa Góra - Sośnica Gliwice, Jedność 32 Przyszowice - Orzeł Miedary.

Kompletny terminarz dostępny TUTAJ

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].