Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ruszyły zapisy na krzyżanowicki rajd rowerowy

IX edycja rajdu rowerowego organizowana przez krzyżanowicki samorząd i firmę ALAS Utex odbędzie się w drugiej połowie sierpnia. - Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do zapoznania się z regulaminem rajdu oraz do wypełnienia karty udziału – przypominają organizatorzy.

Ruszyły zapisy na krzyżanowicki rajd rowerowy
sierpień
24 sobota

Rajd rowerowy w Krzyżanowicach

Start 24.08.2019 o godz. 12:30 wstęp wolny

Rajd zaplanowano na sobotę 24 sierpnia. Zbiórka uczestników o godzinie 12.30 przy Urzędzie Gminy w Krzyżanowicach (ulica Główna 5). Cykliści do pokonania będą mieli około 40 km. Trasa rajdu: Krzyżanowice - Buków - Lubomia - Syrynia - Nieboczowy - Rogów - Bluszczów - Odra - Olza - Gorzyce - Uchylsko - Olza - Zabełków/Nowy Dwór - Staw rekreacyjny firmy Alas Utex.

Udział w rajdzie wymaga rejestracji. Można tego dokonać mailowo (promocja@krzyzanowice.pl), telefonicznie (32 419 40 50 wew.31) lub osobiście w Urzędzie Gminy Krzyżanowice w biurze pod numerem 21. Udział dzieci i młodzieży do 18 roku życia obowiązkowo w kaskach i pod opieką osoby dorosłej.

KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU OSOBY DOROSŁEJKARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJREGULAMIN RAJDU ROWEROWEGO | KLAUZULA INFORMACYJNA

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].