Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trwają zapisy na XXI Rodzinny Rajd Rowerowy

Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz NSZZ Solidarność przy Komendzie Powiatowej PSP w Raciborzu zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji rodzinnych zmagań rowerowych.

Trwają zapisy na XXI Rodzinny Rajd Rowerowy

18 sierpnia o godz. 12.000 z ul. Nowej w Raciborzu wyruszy XXI Rodzinny Rajd Rowerowy. Zapisów można dokonywać osobiście w punkcie informacji H2Ostróg, telefonicznie 32 415 37 17, przez e-mail: imprezy@osirraciborz.pl, wpisując w temacie: „Rodzinny Rajd Rowerowy”. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko kapitana, rozmiary koszulek uczestników oraz telefon kontaktowy do kapitana drużyny.

Pamiątkowe koszulki na starcie rajdu otrzymają drużyny, które dokonały zapisu do 15.08.2019 r.

Szczegóły:

Pobierz Karta_uczestnika_XXI_Rodzinny_Rajd_Rowerowy_2019.pdf (format pdf, rozmiar ~192.01 k) Pobierz Regulamin_XXI_Rodzinny_Rajd_Rowerowy_2019.pdf (format pdf, rozmiar ~208.62 k)

źródło: OSiR Racibórz

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].