Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ROW Rybnik lepszy od rezerw Górnika

W sobotnim meczu 3. kolejki grupy trzeciej III Ligi piłkarze rybnickiego ROW-u odnieśli pierwsze w sezonie zwycięstwo pokonując rezerwy zabrzańskiego Górnika.

ROW Rybnik lepszy od rezerw Górnika

Rybniczanie w dotychczasowych spotkaniach dwukrotnie dzielili się z rywalami punktami. Z kolei rezerwy Górnika w dwóch rozegranych spotkaniach odnieśli zwycięstwo i ponieśli porażkę.

Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy za sprawą gola strzelonego przez Marcina Wodeckiego na prowadzenie wyszli już w 7. minucie. ROW miał przewagę, jednak nie potrafił udokumentować jej zdobyciem kolejnego gola. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Cztery minuty po przerwie goście wyrównali. Rzut karny podyktowany za faul na Macieju Ambrosiewiczu na bramkę zamienił Ishmael Baidoo. Remis nie utrzymywał się długo, bowiem cztery minuty później Kamil Spratek strzałem głową odzyskał prowadzenie dla swojego zespołu. Jedenaście minut przed końcem Przemysław Szkatuła podwyższył prowadzenie rybniczan na 3:1 ustalając tym samym wynik spotkania.

W następnej kolejce rybniczanie zmierzą się na wyjeździe z Pogonią Żmigród, a Górnik podejmie na własnym boisku bytomską Polonię.

ROW 1964 Rybnik - Górnik II Zabrze 3:1 (1:0)

Bramki: Wodecki 7., Spratek 53., Szkatuła 79. - Baidoo 49.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].