Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Drużyna Wieczorka uratowała remis z rezerwami ROW-u [ZDJĘCIA]

Obie drużyny sezon rozpoczęły ze zmiennym szczęściem. W niedzielę ekipy Silesii Lubomia i ROW-u II 1964 Rybnik spotkały się w meczu w ramach III kolejki rybnicko-raciborskiej klasy okręgowej.

Drużyna Wieczorka uratowała remis z rezerwami ROW-u [ZDJĘCIA]

W pierwszej połowie gra była wyrównana, ale to ekipa z Rybnika zdobyła gola. Na listę strzelców wpisał się Wiktor Piejak. Na początku drugiej połowy lepiej znów wyglądał ROW II. W 60. minucie przedarł się Bartłomiej Polok i mimo asysty obrońcy oddał strzał, który wpadł do lubomskiej bramki. Grająca na początku drugiej części meczu bez wiary ekipa gospodarzy podniosła się po golu Macieja Koczotorza. Raptem trzy minuty później sędzia podyktował dla Silesia rzut karny i przed szansą na wyrównanie stanął Kocztorz. Napastnik pewnie wykorzystał strzał z jedenastu metrów i mieliśmy remis. Do końca spotkania obie drużyny miały po doskonałej sytuacji. Najpierw piłkarze ROW-u trafili w słupek, a później gospodarze przeprowadzili akcję, w której piłka minimalnie przetoczyła się obok słupka. Ostatecznie drużyny zapisały na swoim koncie jeden punkt za remis. ROW II w następnej kolejce podejmie u siebie Polonię Łaziska, a Silesia zagra na wyjeździe z Polonią Marklowice.

Silesia Lubomia - ROW II 1964 Rybnik 2:2 (0:1)

Maciej Kocztorz 67., 71.-k. - Wiktor Piejak 33., Bartłomiej Polok 60.

Żółte kartki: Paweł Kapusta, Bartłomiej Polok, Franciszek Zynek (wszyscy ROW II)

Silesia: Karol Wacławiec - Kamil Biły, Aleksander Dembowy (46. Łukasz Reinhard), Adrian Kamczyk, Mateusz Adamczyk, Kajetan Florkowski, Jarosław Wieczorek (64. Łukasz Kubica), Kacper Świerzewski, Maciej Kocztorz, Mateusz Kondziołka, Bartłomiej Socha (64. Dorian Leśniewski).

ROW II: Paweł Kapusta - Aleksander Folmert, Piotr Jakubowski, Robert Sitko, Bartłomiej Polok, Grzegorz Pilny, Bartosz Kunat (82. Mateusz Król), Szymon Kuzior (46. Mateusz Morawa), Mateusz Mosz (69. Franciszek Zynek), Szymon Wilk (58. Jakub Koch), Wiktor Piejak.

Ludzie

Jarosław Wieczorek

Poseł na Sejm, były Wojewoda Śląski

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].