Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Górnik II Zabrze zmierzy się z Polonią Bytom

Na mecz pierwszych drużyn jeszcze trzeba poczekać. Póki co druga drużyna zabrzańskiego Górnika zmierzy się z pierwszą drużyną Polonii Bytom w ramach IV kolejki grupy III, trzeciej ligi.

Górnik II Zabrze zmierzy się z Polonią Bytom

Ostatnio w lidze pierwsze drużyny tych zespołów stanęły na przeciw siebie w sezonie 2010/11. Wówczas Górnik zremisował 1:1 i wygrał 2:1. Polonia z rezerwami Górnika grała już w sezonie 2014/15. Zabrzanie najpierw wygrali 2:0, by na wyjeździe przegrać 0:3. 

Polonia Bytom po różnych perturbacjach powoli zaczyna stawać na nogi. W minionym sezonie wywalczyła po barażu awans do 3 ligi w której to Górnik II Zabrze zajął szóste miejsce.

Trwający sezon obie ekipy rozpoczęły tak samo. Mają na koncie jedno zwycięstwo i dwie porażki plasując się w środku tabeli. Polonia przegrała 1:2 z Foto-Higieną Gać i 0:1 ze Ślęzą Wrocław, a wygrała 3:2 z MKS-em Kluczbork. Górnik II przegrał 1:2 ze Stalą Brzeg i z ROW-em 1964 Rybnik 1:3, a wygrał 4:1 z Ruchem Zdzieszowice. 

Spotkanie Górnika II z Polonią zostało uznane za mecz podwyższonego ryzyka, bez udziału kibiców gości, co oznacza, że będzie go mogło zobaczyć maksymalnie 300 widzów.

Z tego powodu klub wyjątkowo będzie sprzedawał na to spotkanie bilety w cenie 5 zł każdy. Dzieci do lat 3. (roczniki: 2017, 2018, 2019) wejdą na obiekt za darmo na podstawie dokumentu potwierdzającego rok urodzenia dziecka.

Bilety będą sprzedawane w dniu meczu od godziny 16:00 przy bramie wjazdowej na teren stadionu Sparta. Początek meczu w sobotę 24 sierpnia o godzinie 17:00.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].