Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Derbowa porażka rezerw Górnika [ZDJĘCIA]

Tylko jedną bramkę zobaczyli kibice w rozegranym w Zabrzu w ramach 4. kolejki spotkań grupy trzeciej III Ligi derbowym starciu rezerw Górnika z Polonią Bytom.

Derbowa porażka rezerw Górnika [ZDJĘCIA]

Spotkanie od początku miało wyrównany przebieg, jednak w pierwszej połowie żaden z zespołów nie był w stanie zmusić do kapitulacji bramkarza rywali. Dopiero po przerwie, dziesięć minut po rozpoczęciu drugiej części gry sposób na bramkarza Górnika - Tomasza Loskę znalazł Krzysztof Hałgas, który strzałem głową z najbliższej odległości zdobył jak się okazało jedyną bramkę w meczu. Zabrzanie mimo starań nie byli w stanie odwrócić losów spotkania, które przegrali 0:1 przegrywając w lidze po raz drugi z rzędu, a trzeci w sezonie. Za tydzień zabrzanie rozegrają ligowe spotkanie na wyjeździe z Lechią Zielona Góra.

Górnik II Zabrze - Polonia Bytom 0:1 (0:0)

Bramka: Hałgas 55.

Górnik: Tomasz Loska – Dariusz Pawłowski, (65. Adam Arnarson), Karol Jaksik (57. Kamil Lukoszek), Kamil Surowiec, Aleksander Paluszek, Dariusz Kamiński, Krzysztof Kubica, Mateusz Kulanek, Bartosz Eizenchart, Bartosz Baranowicz (57. Kamil Banaczek), Dominik Skiba (71. Erwin Kołodziejczyk)

Polonia: Dawid Gargasz – Michał Bedronka, Łukasz Matusiak, Dawid Krzemień, Jarosław Czernysz, Jakub Belica (62. Szymon Małecki), Krzysztof Hałgas, Marcin Lachowski (88. Piotr Makowski), Dominik Budzik, Dominik Konieczny (76. Jakub Czajkowski), Norbert Radkiewicz

Żółte kartki: Kulanek, Banaczek, Arnarson – Makowski, Pośpiech , Rakoczy (trener zespołu)

Sędzia: Paweł Dziopak (Tychy)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].