Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
WOŚP w Raciborzu na godz. 18.40: 44 384,60 zł
O 17.20 było: 25 847,51 zł; skarbonka z PCS: 1643,21 zł i 3,60 euro; skarbonka z MDK: 334,83 zł

Pięć goli Szczypki. Udany debiut rezerw Stali Kuźnia Raciborska w C klasie [ZDJĘCIA]

W Kuźni Raciborskiej zastanawiano się nad stworzeniem drużyny rezerw, bo po zmianie zarządu w klubie na treningi zaczęło chodzić ponad 30 zawodników. Decyzji o powołaniu drugiej drużyny z pewnością nie żałują, bo te w debiucie pokonały w I kolejce raciborskiej C klasy Czarnych II Nowa Wieś 6:3.

Pięć goli Szczypki. Udany debiut rezerw Stali Kuźnia Raciborska w C klasie [ZDJĘCIA]

Początkowo drugiej drużynie Stali Kuźnia Raciborska trudno było pokonać niespełna 60-letniego bramkarza z Nowej Wsi, Eugeniusza Langrzyka. Ten w końcu skapitulował po uderzeniu w sytuacji sam na sam Arkadiusza Szczypki. Po chwili było już 2:0 po golu z rzutu wolnego doświadczonego - występującego w A klasie - Damiana Kiliana. Kolejne gole padały po przerwie i to jakie! Na 3:0 centrostrzał Szczypki wylądował w samym okienku zaskakując doświadczonego bramkarza. Szczypka miał swój dzień i w kolejnych minutach trafiał także na 4:0 i 5:0. Później do głosu doszli goście, którzy dwukrotnie trafili do bramki. Najpierw Dawid Wieczorek, następnie Szymon Kołek. Na sam koniec wymiana ataków. Do bramki ponownie trafił Szczypka, a mecz wynikiem 6:3 zakończył Wieczorek.

W następnej kolejce Czarni II zagrają z Ocicami Racibórz, a Stal II z Zameczkiem II Czernica.

Stal II Kuźnia Raciborska - Czarni II Nowa Wieś 6:3 (2:0)

Arkadiusz Szczypka 18., 54., 60., 64., 89. - Damian Kilian 23. - Dawid Wieczorek 81., 90., Szymon Kołek 88.

Żółte kartki: Dawid Grzesik (Stal II) - Szymon Kołek, Mateusz Węglorz (Nowa Wieś II)

Stal II: Sebastian Jacek (45. Krzysztof Musioł) - Tomasz Mentelski, Szymon Szabałowski (45. Samuel Malinowski), Mateusz Kot (68. Adam Bukański), Adam Szczypka (45. Jakub Kania), Dawid Copija (68. Mateusz Rakoczy), Dawid Grzesik, Marcin Janik, Arkadiusz Szczypka, Mariusz Horoń, Damian Kilian (45. Oskar Mentelski).

Czarni II: Eugeniusz Langrzyk - Łukasz Kulpok, Szymon Kołek, Dawid Wieczorek, Artur Pietrek, Janusz Cieślik (56. Maciej Pietrek), Karsten Bugdol (67. Rafał Langrzyk), Patryk Banowski (45. Wojciech Stawiarz), Radosław Wranik (75. Jakuk Polnik), Mateusz Węglorz, Dawid Szymański.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].