Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Start Sierakowice zdecydowanie lepszy od Walki Zabrze [ZDJĘCIA]

W meczu III kolejki zabrzańskiej A klasy Start Sierakowice wygrał w Zabrzu z Walką 4:1. 

Start Sierakowice zdecydowanie lepszy od Walki Zabrze [ZDJĘCIA]

Mecz lepiej rozpoczęli przyjezdni, którzy prowadzili po goli Marco Rapsiewicza. W 30. minucie na prowadzenie Startu odpowiedzieli piłkarze Walki. Na listę strzeców wpisał się Piotr Lokwenc. Start jeszcze przed przerwą zdążył ponownie wyjść na prowadzenie. Tym razem gola zdobył Michał Kołodziej. W drugiej części meczu swoją przewagę udokumentowali piłkarze z Sierakowic. Najpierw tuż po przerwie gola zdobył Mariusz Schymczyk, a na 4:1 wynik ustalił Łukasz Janczarek. 

Start awansował na drugie miejsce w tabeli. Walka spadła na 10. miejsce.

Walka Zabrze - Start Sierakowice 1:4 (1:2)

Lokwenc 30. - Rapsiewicz 16., Kołodziej 43., Schymczyk 49., Janczarek 69. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].