Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

RSS

Remis w Tworkowie. Dawid Bober z hattrickiem [ZDJĘCIA]

29.08.2019 07:48 | 1 komentarz | OlaN

W meczu V kolejki ligi okręgowej LKS Tworków podejmował u siebie zespół Czarnych Gorzyce.

Remis w Tworkowie. Dawid Bober z hattrickiem [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Początek spotkania należał do gości, którzy w 9. minucie wyszli na prowadzenie po bramce zdobytej przed Dawida Bobera. Po stracie gola zespół z Tworkowa zaczął bardziej atakować i częściej znajdował się pod bramką rywali. Kwadrans później zrobiło się 1:1, a to za sprawą samobójczej bramki Tomasza Kukli. W 35. minucie meczu zespół prowadzony przez trenera Piotra Haudera ponownie wyszedł na prowadzenie, a Dawid Bober po raz drugi wpisał się na listę strzelców. W pierwszej części spotkania więcej bramek nie padło i to goście w lepszych nastrojach schodzili do szatni.

Po zmianie stron to zespół trenera Adama Jachimowicza lepiej rozpoczął grę. Dziesięć minut po wznowieniu spotkania bramkarza rywali pokonał Marek Fojcik. Przyjezdni potrzebowali dwudziestu minut, by odpowiedzieć na trafienie Fojcika. Po raz trzeci tego dnia Marek Świrzewski musiał wyciągać piłkę z siatki po strzale Dawida Bobera. Wynik spotkania na 3:3 w 82. minucie ustalił Wojciech Podolak. Tym samy LKS Tworków trzeci raz w tym sezonie zakończył mecz, dzieląc się punktami z rywalem.

W weekend rozegrana zostanie VI kolejka ligi okręgowej. Ekipa z Tworkowa w niedzielę pojedzie do Turzy Śląskiej, gdzie zmierzy się z liderującą w tabeli Unią.

LKS 05 Tworków – KS Czarni Gorzyce 3:3 (1:2)
Bramki: Tomasz Kukla (samobójcza), Marek Fojcik, Wojciech Podolak - Dawid Bober x3
LKS 05 Tworków: Marek Świrzewsk – Szymon Grud, Grzegorz Jakosz, Andrzej Miensopust, Konrad Kochan, Marek Fojcik, Piotr Złoty, Micha Mazur, Bartłomiej Sikorski, Natan Skraba, Krzysztof Szewczyk. Rezerwowi: Patryk Buchcik, Kamil Szałkowski, Wojciech Podolak, Mateusz Goral, Kacper Mrozek, Przemysław Szuścik, Krzysztof Złoczowski
KS Czarni Gorzyce: Micha Łagoda – Mateusz Krzyżok, Patryk Panic, Witold Lamczyk, Tomasz Kukla, Marcin Pawłowski, Jarosław Plewa, Krzysztof Warło, Mateusz Szuścik, Rafał Pietrzyk, Dawid Bober. Rezerwowi: Mateusz Szczotok, Kamil Benauer, Bartłomiej Pawłowski, Paweł Adamczyk, Kamil Oślizło, Wojciech Chłapek