Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rezerwy Przyszłości Rogów wygrały w Bukowie [ZDJĘCIA]

W spotkaniu 4. kolejki raciborskiej C klasy (grupa 1) Wypoczynek Buków przegrał na własnym boisku z drugą drużyną Przyszłości Rogów.

Rezerwy Przyszłości Rogów wygrały w Bukowie [ZDJĘCIA]

Goście na prowadzenie wyszli już w 7. minucie spotkania za sprawą Sebastiana Jaszczaka. Chwilę później ten sam zawodnik drugi raz pokonał Dominika Balcerowskiego. Gospodarze robili wszystko by odrobić straty, jednak brakowało wykończenia akcji lub na posterunku był bramkarz gości. Po zmianie stron do bramki ponownie trafiali tylko zawodnicy prowadzeni przez trenera Radosław Ciuberka. W 74. minucie bramkę na 3:0 zdobył Joachim Waszek. Wynik spotkania na 4:0 w 89. minucie gry ustalił Dawid Kuczera.

Za tydzień Przyszłość II Rogów będzie podejmować na własnym boisku drugą drużynę LKS-u Studzienna, natomiast Wypoczynek Buków pojedzie do Owsiszcz, gdzie zmierzy się z rezerwami tamtejszego LKS-u.

LKS Wypoczynek Buków – KS Przyszłość II Rogów 0:4 (0:2)

Bramki: Jaszczak (7., 11.), Waszek (74.), Kuczera D. (89.)

Kartki: Solich (Wypoczynek), Polak A., Kampka (Przyszłość II)

Wypoczynek: Balcerkowski – Ćwikliński (45. Organiściak), Polman, Zając (45. Sobol), Malcherczyk (67. Sitko), Tomala, Klimanek, Korzonek, Solich K., Sowa (80. Pawlica), Kurzydym (45. Solich B.)
Trener: Janusz Tomala

Przyszłość II: Loga – Bugla B., Polak A. Kühn, Stwiertnia, Białas Sz. (67. Waszek), Kuczera B. (45. Kuczera D.), Polak G., Maciejczyk (60. Rybarz J.), Jaszczak, Kampka (86. Winkler)
Trener: Radosław Ciuberek

Sędzia: Kamil Laska (KS Racibórz)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~AdolfoGaich (155.133. * .1) 15.09.2019 12:23

Rogowy na awans!!! z przodku dwa dziki i kozdo obrona bez szans