Poniedziałek, 26 października 2020

imieniny: Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

RSS

Medale mistrzostw Polski dla Octagon Team Junior

02.10.2019 12:34 | 0 komentarzy | adi

28-29 września w Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski Jiu Jitsu. Reprezentantom wodzisławskiego klubu BJJ- Octagon Team Junior udało przywieźć z nich aż sześć medali.

Medale mistrzostw Polski dla Octagon Team Junior
Fot. Octagon Team Junior
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podwójną mistrzynią Polski ( Gi oraz No Gi) w kategorii do 63 kg U18 została Paulina Śnieg. Tytuł mistrzyni Polski w kategorii No Gi trafił do Nikoli Sokor, ta sama zawodniczka została wicemistrzynią Polski w kimonach (U21 kategoria wagowa do 63 kg). Podwójny brąz zdobyła Oliwia Dubińska, która wystartowała w kategorii do 40 kg U15.

- Warto nadmienić, iż Paulina Śnieg, będąca kadrowiczką reprezentacji Polski Jiu Jitsu, już 5 października będzie reprezentowała nasz kraj na turnieju German Open. Pragniemy także z tego miejsca podziękować pozostałym zawodnikom, którzy wzięli udział w MP, ale tym razem zabrakło im trochę szczęścia, a rodzicom za doping i wspieranie zawodników. Spółdzielni mieszkaniowej "ROW" w Wodzisławiu Śląskim wraz z prezesem Janem Grabowieckim za pomoc i wsparcie, którego nam udzielają - mówi Grzegorz Mandzyn z Octagon Team Junior.

Octagon Team Junior