Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Hat-trick Kocha. Dąb rozbił Czarnych [ZDJĘCIA]

Z przebiegu meczu wcale nie zanosiło się na tak wysokie zwycięstwo gaszowickiego Dębu.

Hat-trick Kocha. Dąb rozbił Czarnych [ZDJĘCIA]

Spotkanie raciborsko-rybnickiej okręgówki rozpoczęło się nieco szybciej niż pozostałe mecze tej grupy, bo na boisku w Piecach po raz czwarty zaplanowano "Piecowski Oktoberfest".

Mecz toczony na mokrym boisku i przy ciągle padającym deszczu. Lepiej w tych warunkach poradzili sobie gospodarze, którzy dość niespodziewanie objęli prowadzenie po golu Dominika Siedlaczka. Spotkanie należało do tych bardzo wyrównanych. Jednak jak to w piłce bywa wygrywa tylko ten, który strzeli więcej goli. Po przerwie gole strzelali tylko gospodarze, a właściwie to jeden zawodnik miejscowych - Krzysztof Koch, który jest piłkarzem wypożyczonym z rybnickiego ROW-u.

Dąb Gaszowice pokonał Czarnych Gorzyce 4:0.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].