Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tymbark w Pietrowicach. Awans drużyn z Pawłowa, Rudnika i Pietrowic

Przez dwa dni na pietrowickim orliku rywalizowali chłopcy z kategorii U10 i U12.

Tymbark w Pietrowicach. Awans drużyn z Pawłowa, Rudnika i Pietrowic

Stawką eliminacji był awans do finału powiatu turnieju o Puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion" 2019/2020.

W dzisiejszym turnieju chłopców U12 (roczniki 2008-2009) triumfowali chłopcy z UKS Pawłów, którzy w decydującym meczu pokonali SP Rudnik. Trzecie miejsce zajęli gospodarze z Pietrowic przed Samborowicami i Szonowicami. Do wtorkowego (29.10) finału awansował Pawłów i Rudnik.

Wczoraj w rywalizacji chłopców U10 (roczniki 2010-2011) najlepsi byli piłkarze z Pietrowic, którzy w decydującym meczu pokonali UKS Pawłów. Obie drużyny zagrają w poniedziałek (28.10) w finale powiatu raciborskiego.

Tabela końcowa chłopców U12:

  1. UKS Pawłów 10 pkt awans do finału powiatowego
  2. SP Rudnik 9 pkt awans do finału powiatowego
  3. SP Pietrowice 7 pkt
  4. SP Samborowice 3pkt
  5. SP Szonowice 0 pkt

Tabela końcowa chłopców U10:

  1. SP Pietrowice 12 pkt awans do finału powiatowego
  2. UKS Pawłów 7 pkt awans do finału powiatowego
  3. SP Gamów 7 pkt
  4. SP Szonowice 3 pkt
  5. SP Samborowice 0 pkt
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].