Piątek, 30 października 2020

imieniny: Zenobii, Przemysława, Edmunda

RSS

Z OSTATNIEJ CHWILI:

CrossFit - Amator Silesian Battle po raz trzeci

24.10.2019 11:48 | 1 komentarz | kozz

26 października 2019 roku w klubie CrossFit Black Ground na ul. Jankowickiej 2 w Rybniku odbędą się zawody CrossFit – Amator Silesian Battle 3.

CrossFit - Amator Silesian Battle po raz trzeci
fot. CrossFit Black Ground
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

CrossFit to najszybciej rozwijający się system treningowy na świecie, który swoimi efektami przyciąga nie tylko zawodowych sportowców, lecz również ludzi, którzy po prostu chcą być wyjątkowo sprawni.

To już trzecia edycja imprezy, która w 2017 roku przyciągnęła 80 uczestników, oraz tyle samo w 2018 roku. Byli to sympatycy sportu, aktywności fizycznej, zdrowego trybu życia. Były to osoby trenujące CrossFit, ale również mnóstwo, mnóstwo kibiców. W tym roku zapowiedziało się jeszcze więcej zawodników, a impreza jest już na tyle znana w środowisku CrossFit że na pewno zrzeszy znowu mnóstwo kibiców. Na sobotnich zawodach nie będzie brakować emocji i wrażeń. Podczas całej imprezy o muzykę zadba DJ co nada jej niesamowitego charakteru. Nie zabraknie tam również możliwości zakupu ciasta czy nawet obiadu.

Organizatorem imprezy jest CrossFit Black Ground. Przez cały czas trwania imprezy będzie funkcjonowało Bistro z przekąskami, jedzeniem i napojami.