Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trudna przeprawa NMC Górnika w Głogowie

NMC Górnik Zabrze wygrał na wyjeździe z Chrobrym Głogów 32:31, mimo że gospodarze na nieco ponad minutę prowadzili dwoma bramkami.

Trudna przeprawa NMC Górnika w Głogowie
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Zabrzanie byli faworytami w starciu z ósmą drużyną w tabeli, ale w końcówce zapowiadało się na niespodziankę. Na kilkadziesiąt sekund przed końcem Chrobry prowadził 31:29, ale stracił trzy bramki z rzędu. Dwie ostatnie zdobył Aleksandr Buszkow.

NMC Górnik po dziewięciu kolejkach zajmuje trzecie miejsce. Ma 21 punktów, trzy mniej od PGE Vive Kielce. Do lidera - Orlenu Wisły Płock - śląski zespół traci sześć punktów.

Chrobry Głogów - NMC Górnik Zabrze 31:32 (14:15)

Chrobry: Stachera, Kapela - Babicz 7, Przysiek 5, Krzysztofik 4, Zdobylak 4, Klinger 4, Makowiejew 3, Bekisz 2, Wawrzyniak 1, Orpik 1, Sadowski, Skawiński, Tylutki, Podobas, Jamioł.

Górnik: Galia, Skrzyniarz - Tomczak 7, Sluijters 5, Daćko 5, Kondratiuk 4, Buszkow 4, Sićko 3, Czuwara 2, Bondzior 1, Gogola 1, Tatarincew, Bis, Pawelec, Łyżwa.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].