Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rezerwy Tworkowa lepsze od Bojanowa [ZDJĘCIA]

W meczu 11. kolejki raciborskiej C klasy (grupa 1) druga drużyna LKS-u Tworków pokonała na własnym boisku LKS Bojanów.

Rezerwy Tworkowa lepsze od Bojanowa [ZDJĘCIA]

Faworytem spotkania rozgrywanego w Tworkowie byli gospodarze, jednak to Bojanów w pierwszej połowie częściej utrzymywał się przy piłce i stworzył sobie więcej sytuacji strzeleckich. Jedną w takich akcji przyjezdni wykorzystali w 24. minucie, kiedy to bramkarza Tworkowa pokonał Dawid Jacek. Chwilę później mogła paść wyrównująca bramka, lecz piłka minimalnie minęła bramkę, której bronił Dominik Plecner.

Po zmianie stron LKS Bojanów szybko mógł zdobyć drugą bramkę w tym spotkaniu. Rafał Jenderka ruszył w stronę bramki Wojciecha Zygara, jednak piłka po jego strzale przeleciała obok słupka. Gospodarze wyrównującą bramkę zdobyli w 56. minucie, a na listę strzelców wpisała się Artur Leśniak. Siedemnaście minut później ten sam zawodnik zdobył drugą bramkę dla ekipy z Tworkowa. W 83. minucie gry Bojanów był blisko zdobycia wyrównującej bramki, lecz piłka po strzale Dawida Jacka odbiła się od słupka i wyszła poza boisko. Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Artur Leśniak mógł zdobyć trzecią bramkę, jednak futbolówka po jego strzale odbiła się od poprzeczki.

Po 11. kolejkach ligowych LKS II Tworków zajmuje 5 miejsce z dziewiętnastoma punktami na koncie. LKS Bojanów zamyka ligową tabelę z jednym "oczkiem". Za tydzień rezerwy Tworkowa zagrają na wyjeździe z LKS-em Wojnowice, natomiast LKS z Bojanowa o 3 punkty zagra na własnym boisku z LKS-em Cyprzanów.

LKS II Tworków - LKS Bojanów 2:1 (0:1)

Bramki: Artur Leśniak (56., 73.) - Dawid Jacek (24.)

Tworków: Wojciech Zygar, Dennis Kustos, Martin Wojtek, Janusz Sala, Kacper Mrozek, Artur Leśniak, Michał Latoń, Marcin Rossa, Piotr Jeziorski, Jakub Klimaszka, Paweł Grud. Rezerwowi: Dawid Zygar, Dawid Kasza
Trener: Piotr Jeziorski.

Bojanów: Dominik Plecner, Dawid Rzepka, Tomasz Ziętalski, Tomasz Czekała, Adam Hince, Dawid Jacek, Rafał Jenderka, Mariusz Makoś, Mirosław Kramarczyk, Casper Hanczuch, Mateusz Reżny. Rezerwowi: Krzysztof Świątkowski, Michał Marek
Trener: Artur Wróblewski.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].