Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zabrzanie zaczęli fatalnie, skończyli z punktami

Rezerwy Górnika Zabrze wygrały z Piastem Żmigród 3:1.

Zabrzanie zaczęli fatalnie, skończyli z punktami

Zabrzanie zaczęli spotkanie fatalnie. Już w drugiej minucie goście objęli prowadzenie po golu Mazurka, a chwilę później kontuzji ręki nabawił się Piotr Krawczyk. Dopiero po 20 minutach gospodarze złapali rytm i od tego momentu było już tylko lepiej.

Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził - uderzeniem głową - Dariusz Pawłowski. Na prowadzenie udało się wyjść kilkanaście minut przed końcem po trafieniu Dariusza Kamińskiego, a wynik ustalił w samej końcówce David Kopacz, który wczoraj zagrał przeciwko Legii Warszawa.

Rezerwy Górnika są na 13. miejscu. Mają 20 punktów na koncie - tyle samo co 12. ROW 1964 Rybnik.

Górnik II Zabrze - Piast Żmigród 3:1 (1:1)

Bramki: Pawłowski 42., Kamiński 76., Kopacz 90. - Mazurek 2.

Górnik: (skład wyjściowy) Loska - Arnarson, Surowiec, Koj, Eizenchart - Pawłowski, Kulanek, Manneh, Rostkowski - Kopacz, Krawczyk.

Piast: (skład wyjściowy) Filipowiak - Miś, Juchacz, Łukaszewski, Mazurek, Kępczyński, Trzepacz, Majbroda, Jaros, Wojtaszek, Koźlik.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].