Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ewelina Kamczyk znów strzela

W weekend rozegrana została ostatnia kolejka rundy jesiennej ekstraligi kobiet.

Ewelina Kamczyk znów strzela

W hicie 11. kolejki kolejki ekstraligi kobiet Medyk Konin zagrał z Górnikiem Łęczna. Górą były przyjezdne z Łęcznej, które wygrały 3:0. W 64. minucie gry na listę strzelczyń wpisała się pochodząca z Krzyżanowic Ewelina Kamczyk. Spotkanie z trybun oglądała Nikol Kaletka z Grzędzina. Zawodniczka Medyka Konin ze względu na kontuzję nie zagrała w ostatnim meczu rundy jesiennej.

W niedzielę KKS Czarni Sosnowiec mierzył się z Mitechem Żywiec. Sosnowiczanki wygrały 4:0, a od pierwszych minut w spotkaniu zagrały Dżesika Jaszek z Cyprzanowa oraz Karolina Wieczorek z Raciborza.

Po 11. ligowych kolejkach w tabeli przewodzi Górnik Łęczna. Na drugim miejscu z ośmioma punktami straty znajduje się Medyk Konin. W klasyfikacji strzelczyń najlepsza jest Ewelina Kamczyk, która w rundzie jesiennej zdobyła 21 goli.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].