Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 22-24.11.2019

Już jutro rozpocznie się kolejny weekend pełen siatkarskich emocji. Bardzo ciekawie zapowiadają się starcia naszych plusligowców. Nierówno grający w tym sezonie zawodnicy Jastrzębskiego Węgla, których poprowadzi tymczasowy szkoleniowiec - Luke Reynolds zmierzą się z Jurajskimi Rycerzami z Zawiercia. Kędzierzynianie, którzy zanotowali wczoraj pierwszą porażkę w sezonie zagrają natomiast z bełchatowską Skrą. W I Lidze Kobiet o kolejne zwycięstwo powalczą gliwickie Akademiczki, które zmierzą się z ostatnim w tabeli zespołem z Tarnowa. Na wyjazdy udadzą się z kolei nasi drugoligowcy. W ligach wojewódzkich czekają nas derbowe starcia. W kobiecych rozgrywkach JKS SMS Jastrzębie podejmie na własnym parkiecie wodzisławską Zorzę, natomiast w męskich beniaminek - KS Rudziniec zagra u siebie z AZE-em Rafako Racibórz. Zapraszamy do lektury.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 22-24.11.2019

Plus Liga (PZPS):

  • Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu CMC Zawiercie (pt. 20:30)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów (ndz. 14:45)

I Liga Kobiet (PZPS):

  • AZS Politechniki Śląska Gliwice - Grupa Azoty PWSZ Tarnów (sob. 17:00)

II Liga Mężczyzn (PZPS):

  • TKS Tychy - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel (sob. 18:00)
  • UMKS Kęczanin Kęty - TS Volley Rybnik (sob. 17:00)

I Liga Śląska Kobiet (ŚZPS):

  • GS UKS Krzanowice - KS "Polonia" Łaziska Górne (sob. 15:00)
  • JKS SMS Jastrzębie - MKS Zorza Wodzisław Śląski (sob. 18:00)

I Liga Śląska Mężczyzn (ŚZPS):

  • KS Rudziniec - KS AZS Rafako Racibórz (pt. 19:00)
  • KS Płomień Przystajń - SK Górnik Radlin (sob. 16:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].