Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Gwiazdy bawiły dzieci w Arenie Rafako [FOTORELACJA]

Ludzie znani z telewizji m.in. Justyna Święty-Ersetic, Katarzyna Cichopek, Sebastian Mila i Ryszard Wolny pojawili się w sobotę w raciborskiej Arenie Rafako, aby razem z dziećmi wziąć udział w finale piłkarskiego turnieju o puchar Rzecznika Praw Dziecka i Prezydenta Miasta Racibórz. Zobacz naszą obszerną fotorelację z imprezy!

Gwiazdy bawiły dzieci w Arenie Rafako [FOTORELACJA]

W meczach finałowych wystąpiły najlepsze drużyny raciborskich szkół wyłonione we wcześniejszych eliminacjach.

Imprezę poprowadzili Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, małżeństwo znane z tanecznych występów w telewizji i na estradzie. Natomiast wydarzenia boiskowe na bieżąco komentował Sebastian Mila – były reprezentant Polski w piłce nożnej, obecnie ekspert sportowy w TV. Udział wzięła też raciborzanka Justyna Święty-Ersetic – wicemistrzyni świata w sztafecie 4x400 m oraz raciborzanin Ryszard Wolny – mistrz olimpijski w zapasach w stylu klasycznym z Atlanty.

W przerwach między meczami na parkiecie Areny Rafako wystąpiły również Mistrzynie Świata Mażoretek ze Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej "Żródło". Swoje umiejętności zaprezentował także Alan "Akro" uczestnik "Mam talent".

Uczestnicy rozegrali również wspólny mecz, a także przeciągali linę, ścigali się z Justyną Święty-Ersetic i strzelali rzuty karne m.in. prezydentowi, rzecznikowi i Sebastianie Mili.

Impreza co roku odbywa się w innym mieście. W 2019 roku gospodarzem był Racibórz.

Ludzie

Dariusz Polowy

Prezydent Raciborza

Grzegorz Swoboda

Starosta Raciborski

Justyna Święty-Ersetic

polska lekkoatletka, Raciborzanka

Michał Fita

Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Kietrzu - TKALNIA, były wiceprezydent Raciborza

Ryszard Wolny

Samorządowiec, sportowiec.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].