Sobota, 31 października 2020

imieniny: Alfonsa, Urbana, Krzysztofa

RSS

W Radlinie walczą o miano najlepszego. Trwa Puchar Polski Nowoczesnych Sztuk Walki [ZDJĘCIA]

24.11.2019 08:41 | 0 komentarzy | AgaKa

W sobotę w MOSiR Radlin odbyły się konkurencje techniczne oraz walki na soft kije. Na niedzielę przewidziano walki między innymi w ringu. Impreza trwa cały dzień, start od 11:00, koniec ok. 20:00.

W Radlinie walczą o miano najlepszego. Trwa Puchar Polski Nowoczesnych Sztuk Walki [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Celem imprezy jest propagowanie sztuk i sportów walki szczególnie wśród młodego pokolenia oraz idei fair play, szacunku i idei pojednania w sztukach walki oraz międzystylowej rywalizacji.

Równorzędnym celem zawodów jest propagowanie aktywości fizycznej, nowoczesnych formuł sportów walki szczególnie wśród młodych zawodników oraz popularyzacja kampanii społecznej STOP otyłości wśród dzieci i młodzieży, pod hasłem 'Lepsza kratka jest niż fałdka'.

Puchar Polski MFR to impreza centralna, w której zawodnicy z całego kraju, różnych styli, mają możliwość rywalizowania na zasadach uniwersalnych reguł MFR. To również finał akcji Liga MFR oraz gratyfikacja najlepszych zawodników biorących udział w całorocznych rozgrywkach.

Nadrzędnym celem zawodów jest tworzenie rankingu ELO (przyznanie punktów) najlepszych zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych (punkty zbierają również klubu). Federacja MFR prowadzi ranking, według którego wyłonieni i gratyfikowani zostają najlepsi zawodnicy i kluby.