Niedziela, 5 grudnia 2021

imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

RSS

Świetny występ Spartan z Kuźni Raciborskiej na Gali Lucky Punch w Zdzieszowicach

03.12.2019 14:27 | 0 komentarzy | kozz

W Zdzieszowicach odbyła się gala sportów walki, w której udział wzięło czterech zawodników klubu Sparta Gold Team z Kuźni Raciborskiej, spośród których trzech zdeklasowało swoich rywali.

Świetny występ Spartan z Kuźni Raciborskiej na Gali Lucky Punch w Zdzieszowicach
fot. Sparta Gold Team
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Widowisko odbyło się na wzór gali zawodowej. Każdy stoczony pojedynek był wcześniej zakontraktowany. Zawodnicy wychodzili do swoich walk przy wybranej muzyce, a same pojedynki toczyły się w oktagonie.

Jako pierwszy z teamu Sparty walczył Julian Stencel, który zdominował swojego przeciwnika już od samego początku. Podczas walki miał kilka prób poddania przeciwnika, ostatecznie jednak wygrał na punkty. W kolejnym pojedynku świetnie zaprezentował się Wiesław Kręcisz. Nie dając przeciwnikowi szans na zaprezentowanie swoich umiejętności, szybko przejął inicjatywę sprowadzając go do parteru. Świetne umiejętności grapplingowe zaowocowały szybkim poddaniem przeciwnika, dźwignią na staw skokowy. Następny pojedynek, w którym brał udział Dominik Puterla obfitował w bardzo dobre umiejętności zawodników oraz wiele świetnych akcji. Po bardzo wyrównanej i widowiskowej walce Dominik odniósł zwycięstwo poprzez przewagę punktową. Ostatnia walka, w której udział brał Grzegorz Wasik poszła nie po jego myśli. Kuźniański Spartanin w wyrównanej walce, musiał uznać jednak wyższość przeciwnika.


Sparta Gold Team