Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Opawa zagra z Raciborzem. Niecodzienny mecz u Czechów

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Opavie-Kylešovicach w piątek zostanie rozegrany niecodzienny mecz w którym zmierzą się oldboje drużyn Slezský FC Opava i KS Unia Racibórz.

Opawa zagra z Raciborzem. Niecodzienny mecz u Czechów

- Z takim pomysłem zadzwonił do mnie działacz z Opawy, były piłkarz polskiej ekstraklasy Lumír Sedláček. Zapytał czy przyjedziemy na coroczny mecz jako drużyna z zaprzyjaźnionego miasta - powiedział nam Andrzej Starzyński z Unii Racibórz.

We wcześniejszych latach oldboje z Opawy również rozgrywali takie mecze, ale w swoim wewnętrznym gronie. Tym razem postanowili zagrać z Unią Racibórz. W składzie Unii możemy spodziewać się takich zawodników jak: Andrzej Marców, Szymon Kubów, Mariusz Frydryk, Arkadiusz Kłoda, Arkadiusz Kampka, Andrzej Miensopust, Andrzej Kaczor, Dariusz Binek, Jacek Trzeciak, Grzegorz Jakosz, Marcin Handziuk, Roman Kowalczyk, a także gościnnie Bartłomiej Socha.

Co ciekawe spotkanie było zapowiadane na telebimie podczas ostatniego meczu ligowego SFC Opava.

Mecz świąteczny oldbojów rozpocznie się w piątek, 20 grudnia o godz. 16:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Opavie-Kylešovicach.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
impacto 20.12.2019 21:21

~~unita zostaliśmy zaproszeni widocznie na to sobie zasłużyliśmy , szkoda że i Pans nie zaprosili bardzo mi przykro :( Wesołych Świąt

~1234321 (46.134. * .138) 20.12.2019 10:43

Skład Opavy:
Zápasová nominace
Sestava SFC Opava, 1. poločas: Volný (Axmann) – Pospěch, Půda, Černín, Havala, Harazim, Partyš, Grussmann, Musila, Vožník, Rozhon.

2. poločas: Volný (Axmann) – Christoph, Farský, Jašek, Hadaščok, Pospěch, Hampel, Klajmon, Sedláček, Prohászka, Stromský.

~unita (89.151. * .200) 19.12.2019 17:05

Co w składzie Unii robi jakiś Miensopust, Kaczor, Trzeciak albo Handziuk? Co oni mają wspólnego z Unią.