środa, 25 listopada 2020

imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

RSS

Epidemia na Śląsku:

Górnicy wrócili do treningów

08.01.2020 18:02 | 0 komentarzy | kozz

Piłkarze Górnika Zabrze spotkali się w środę na pierwszym w tym roku treningu.

Górnicy wrócili do treningów
fot. Górnik Zabrze
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Górnicy wrócili do treningów po 17 dniach przerwy. Zanim jednak podopieczni trenera Marcina Brosza wybiegli na boisko treningowe, spotkali się ze sztabem, na krótkiej organizacyjnej odprawie. Po niej rozpoczął się trening.

Już od startu było intensywnie. Zabrzanie jeszcze przed świętami otrzymali rozpiskę indywidualną, tak by po powrocie być gotowym do ciężkiej pracy.

W czwartek do zespołu powinni dołączyć Boris Sekulić oraz Filip Bainović. Ich urlop został przedłużony o jeden dzień ze względu na trwające w kościele prawosławnym święta Bożego Narodzenia. W pierwszych tegorocznych zajęciach zabrakło nowych twarzy, choć pojawiła się jedna dawno nie widziana. Na boisko treningowe wybiegł dzisiaj Adam Ryczkowski. Kontuzje wyłączyły go z gry i treningów na cały rok. Trenował również Piotr Krawczyk, który w listopadzie w meczu rezerw doznał kontuzji łokcia.

Górnik Zabrze plasuje się na 12. miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy mając tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Pierwszy ligowy mecz w 2020 roku Górnik rozegra w Kielcach 8 lutego. Tydzień później u siebie podejmie Arkę Gdynia.


Górnik Zabrze