Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Łukasz Krakowczyk piłkarzem Polonii Bytom

21-letni napastnik Piasta Gliwice, Łukasz Krakowczyk, najbliższe pół roku spędzi w niebiesko-czerwonych barwach z Bytomia, trafiając do Polonii na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Łukasz Krakowczyk piłkarzem Polonii Bytom

Wychowanek Odry Centrum Wodzisław Śląski podpisał dzisiaj półroczny kontrakt z bytomskim trzecioligowcem.

Łukasz Krakowczyk swoją przygodę z piłką zaczynał w Odrze Centrum Wodzisław, aby w przed sezonem 2015/2016 trafić na zasadzie transferu definitywnego do zespołu Piasta Gliwice. Młody napastnik w barwach aktualnego Mistrza Polski rozegrał cztery spotkania. W międzyczasie, w sezonie 2018/2019 Krakowczyk występował w drużynie GKS Jastrzębie. Następnie ponownie trafił do Piasta Gliwice. Przymierzany był do Ruchu Chorzów, ale nie spełnił oczekiwań "Niebieskich". Zagra w Polonii Bytom, która zajmuje trzecie miejsce w III lidze (gr. 3).


Polonia Bytom

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].