Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Barażu nie będzie. Cyprzanów i Zwonowice zagrają w B klasie 

Zaplanowany na sobotę 14 sierpnia baraż o grę w B klasie pomiędzy LKS-em Cyprzanów i LKS-em Zwonowice nie odbędzie się. 

Był taki mecz: LKS Strzelec Rzuchów - LKS Pstrążna [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS Strzelec Rzuchów - LKS Pstrążna.

Był taki mecz: LKS Lyski - LKS Pstrążna [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS Lyski - LKS Pstrążna.

Koniec sezonu piłkarskiego – cz. 4 

Ostatnią grupą beniaminków jest sześć drużyn, które zajęły miejsca premiowane awansem z raciborskiej i rybnickiej C klasy. Do grona tego należą zespoły: LKS Zabełków, KS Pietraszyn, LKS Pstrążna, LKS Adamowice, Odra Wodzisław Śląski II i KS 27 Gołkowice. Zapraszamy do lektury.

Podokręg Racibórz potwierdził kto awansuje do wyższej klasy. Wśród nich m.in. trzeci w tabeli LKS Brzezie 

We wtorek zatwierdzono, które drużyny awansowały w poszczególnych klasach rozgrywkowych Podokręgu Racibórz. Z awansu cieszyć się mogą zespoły z Czernicy, Krzanowic, Raszczyc, Zawady Książęcej, Brzezia, Zabełkowa, Pietraszyna, Pstrążnej i Adamowic.

Był taki mecz: LKS Pstrążna - LKS Wicher Płonia Racibórz [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS Pstrążna - LKS Wicher Płonia Racibórz.

Był taki mecz: LKS Pstrążna - LKS Gamów [WIDEO] 

10 lat temu na portalu Nowiny.pl zaczęliśmy publikować skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS-u Pstrążna z LKS-em Gamów.

Łukasz Krakowczyk piłkarzem Polonii Bytom 

21-letni napastnik Piasta Gliwice, Łukasz Krakowczyk, najbliższe pół roku spędzi w niebiesko-czerwonych barwach z Bytomia, trafiając do Polonii na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Krakowczyk nie zagra w Ruchu. Próbuje w Polonii 

Wychowanek Odry Centrum, obecnie piłkarz Piasta Gliwice, Łukasz Krakowczyk nie zostanie zawodnikiem trzecioligowego Ruchu Chorzów. Aktualnie testuje go inny trzecioligowiec - Polonia Bytom.

6 goli w 13 minut. Triumf Pstrążnej [ZDJĘCIA]  

Różnica pomiędzy LKS-em Pstrążna, a drugą drużyną z Kuźni Raciborskiej była ogromna.

Pstrążna lepsza od czernickiej młodzieży [ZDJĘCIA]   

Do ciekawej potyczki doszło w minioną sobotę w Pstrążnej, gdzie tamtejszy LKS zmierzył się w derbowym meczu z rezerwami Zameczku Czernica. 

Zmarł Józef Kwiek  

W wieku 59 lat zmarł Józef Kwiek, ojciec znanego z ligowych boisk - Aleksandra. Był postacią bardzo rozpoznawalną w lokalnym środowisku piłkarskim, bo przez długie lata gry zasłużył sobie na uznanie i szacunek.

Cztery bramki Krakowczyka. Piast z nowym zawodnkiem 

Piast Gliwice, który nie zachwyca w tym sezonie w Lotto Ekstraklasie po ligowej wygranej z Lechią Gdańsk 2:0, rozegrał sparing z czwartoligową Polonią Bytom.

Strzelanie zaczęło się po przerwie. Pstrążna wygrała w Czernicy [ZDJĘCIA]  

W niedzielę na boisku w Czernicy rozegrano drugą kolejkę spotkań raciborskiej C klasy. Rezerwy Zameczka Czernica podejmowały LKS Pstrążna. 

Chwila grozy w Kokoszycach. Pstrążna uratowała remis [WIDEO]  

Zobacz skrót meczu raciborskiej B klasy pomiędzy KS 25 Kokoszyce a LKS Pstrążna.

KS Kornowac umocnił się na pozycji lidera [ZDJĘCIA]  

Lider grupy I raciborskiej B klasy, KS Kornowac nie zawiódł dziś oczekiwań swoich kibiców i pokonał na własnej murawie LKS Pstrążna 4:1. Od 77. minuty przyjezdni grali w dziesiątkę. Bramki na wagę trzech punktów zdobyli: Dariusz Mańka, Marcin Smętek oraz Sebastian Mańka. Trafienie honorowe dla gości zaliczył Artur Kosik. 

Wzmocniony Kornowac rozpoczął walkę w B klasie [ZDJĘCIA]  

KS Kornowac dokonał przed sezonem kluczowego wzmocnienia. Drużynę zasilił grający do tej pory w wyższych ligach Radosław Szpak. W niedzielę na inaugurację B klasy Kornowac wygrał w Pstrążnej 6:2.

Zobacz więcej