Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 01-05.02.2020

Od jutra do środy czeka nas spora dawka siatkarskich emocji. Po dwa spotkania rozegrają w tym czasie występujące w Plus Lidze Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel. O kolejne ligowe punkty, które pozwolą utrzymać się w czołowej ósemce I Ligi Kobiet powalczą gliwickie Akademiczki. Niełatwe zadanie w II Lidze czeka nasze zespoły, które podejmą na własnym parkiecie zespołu z czołówki tabeli. Na szczebli wojewódzkim czekają nas derby, w których zmierzą się ze sobą UKS Krzanowice i JKS SMS Jastrzębie. Grać będzie także wodzisławska Zorza oraz zespoły grające w rozgrywkach męskich. Zapraszamy do lektury.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 01-05.02.2020

Plus Liga (PZPS):

 • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom (sob. 14:45)
 • Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel (sob. 17:30)
 • Ślepsk Malow Suwałki - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (śr. 17:30)
 • Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel (śr. 18:00)

I Liga Kobiet (PZPS):

 • KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (sob. 17:00)

II Liga Mężczyzn (PZPS):

 • TS Volley Rybnik - UMKS Kęczanin Kęty (sob. 17:00)
 • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - TKS Tychy (sob 16:00)

I Liga Śląska kobiet (ŚZPS):

 • GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie (sob. 17:00)
 • MKS Zorza Wodzisław Śląski - MKS Imielin (sob. 18:00)

I Liga Śląska (ŚZPS):

 • UKS Trójka Mikołów - KS AZS Rafako Racibórz (sob. 16:00)
 • MKSR Pyskowice - SK Górnik Radlin (sob. 17:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].