Sobota, 15 sierpnia 2020

imieniny: Marii, Napoleona, Stelii

RSS

Remis Naprzodu Borucin, KTS II Gliwice gromi

05.02.2020 08:07 | 0 komentarzy | adi

Drugi zespół KTS-u Gliwice pokonał UKTS Sokół Orzesze. AZS Politechnika Gliwice wysoko przegrała z Polonią II Bytom, a Naprzód Borucin zremisował z AKS-em Mikołów.

Remis Naprzodu Borucin, KTS II Gliwice gromi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

KS AZS Politechnika Gliwice - Polonia II Bytom 0:10

  • Misiak Mateusz - Balcerzak Marcin 0:3 (5:11, 5:11, 6:11)
  • Mugowski Arkadiusz - Michael Daniel 0:3 (16:18, 10:12, 8:11)
  • Misiak Mateusz - Michael Daniel 1:3 (6:11, 11:8, 4:11, 10:12)
  • Mugowski Arkadiusz - Balcerzak Marcin 0:3 (6:11, 5:11, 3:11)
  • Goniowski Piotr - Dąbrowski Igor 1:3 (11:13, 8:11, 11:7, 6:11)
  • Stefaniak Michał - Wróbel Dariusz 2:3 (4:11, 11:9, 11:4, 9:11, 5:11)
  • Goniowski Piotr - Wróbel Dariusz 0:3 (3:11, 5:11, 9:11)
  • Stefaniak Michał - Dąbrowski Igor 1:3 (11:6, 6:11, 6:11, 5:11)
  • Stefaniak Michał / Misiak Mateusz - Michael Daniel / Dąbrowski Igor 1:3 (5:11, 10:12, 11:6, 6:11)
  • Mugowski Arkadiusz / Goniowski Piotr - Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 0:3 (7:11, 4:11, 5:11)

AKS Mikołów - KS Naprzód Borucin 5:5

  • Durak Kamil - Eliasz Adrian 1 0:3 (3:11, 6:11, 2:11)
  • Brożek Piotr - Szołtysek Artur 1 1:3 (3:11, 11:9, 4:11, 2:11)
  • Durak Kamil - Szołtysek Artur 1 2:3 (2:11, 11:5, 11:5, 10:12, 9:11)
  • Brożek Piotr - Eliasz Adrian 1 3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 12:10)
  • Papała Jakub - Piecowski Bogdan 2 3:2 (11:4, 11:9, 7:11, 8:11, 11:7)
  • Ziętara Ksawery - Piecowski Mirosław 2 1:3 (11:4, 7:11, 8:11, 9:11)
  • Papała Jakub - Piecowski Mirosław 2 3:2 (11:7, 11:9, 9:11, 5:11, 13:11)
  • Ziętara Ksawery - Piecowski Bogdan 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:4)
  • Durak Kamil / Brożek Piotr - Eliasz Adrian / Piecowski Bogdan 1 2:3 (9:11, 12:10, 7:11, 11:9, 9:11)
  • Papała Jakub / Ziętara Ksawery - Szołtysek Artur / Piecowski Mirosław 2 3:0 (15:13, 13:11, 11:9)

UKTS Sokół Orzesze - KTS II Gliwice 2:8

  • Przewłocki Jacek - Radło Szymon 1:3 (9:11, 11:7, 10:12, 9:11)
  • Woźniak Jakub - Lilien Aleksander 3:1 (11:7, 11:4, 7:11, 11:8)
  • Piątek Adam - Pawłowski Krzysztof 2:3 (11:9, 11:8, 3:11, 9:11, 7:11)
  • Tkocz Marek - Gumiński Krzysztof 1:3 (6:11, 8:11, 11:6, 5:11)
  • Przewłocki Jacek - Lilien Aleksander 2:3 (12:10, 10:12, 9:11, 11:8, 9:11)
  • Woźniak Jakub - Radło Szymon 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
  • Piątek Adam - Gumiński Krzysztof 0:3 (5:11, 3:11, 5:11)
  • Tkocz Marek - Pawłowski Krzysztof 1:3 (8:11, 5:11, 11:8, 9:11)
  • Przewłocki Jacek / Woźniak Jakub - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
  • Piątek Adam / Tkocz Marek - Gumiński Krzysztof / Radło Szymon 3:2 (7:11, 11:9, 6:11, 11:8, 11:9)