Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Drużyna z niemieckiej ligi przyjedzie trenować do Nieboczów

Piłkarki z miasta Bischofswerda (k. Drezna) przyjadą do gminy Lubomia, aby trenować przed rundą rewanżową w niemieckiej regionallidze (3. poziom rozgrywkowy).

Drużyna z niemieckiej ligi przyjedzie trenować do Nieboczów
fot. bfv08.de

- Piłkarki Bischofswerdaer Fussballverein 1908 chcą skorzystać z naszych obiektów - stadionu ze sztuczną nawierzchnią w Nieboczowach, a także jednej z hal sportowych w naszej gminie oraz nieboczowskiego spa - powiedział Jarosław Wieczorek, który nadzoruje obiektem w Nieboczowach.

Zawodniczki z Niemiec mają być zakwaterowane w jednym z wodzisławskich hoteli. Ich pobyt ma trwać od środy do niedzieli. Poza treningami piłkarki z trzeciego szczebla piłki kobiecej w Niemczech zagrają z pierwszoligową drużyną SWD Wodzisław Śląski (II poziom rozgrywkowy w Polsce). Sparing zaplanowany jest na piątek na godzinę 16:00.

Po 13 meczach rundy jesiennej piłkarki Bischofswerdaer Fussballverein 1908 zajmują przedostatnie (11. miejsce) w północno-wschodniej regionallidze. W drużynie z Niemiec gra córka jednego z naszych lokalnych trenerów - Antoniego Jelenia - Livia.

Ludzie

Jarosław Wieczorek

Wojewoda Śląski

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].