Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 22-26.02.2020

Kolejna dawka siatkarskich emocji przed nami. Po dwa mecze w rozgrywkach Plus Ligi rozegrają w najbliższych dniach siatkarze ZAKSY i Jastrzębskiego Węgla. Wyjazdowe spotkanie czeka natomiast pauzujące w poprzedniej kolejce rozgrywek I Ligi siatkarki gliwickiego AZS-u. Sporo emocji czeka nas też w rozgrywkach wojewódzkich. Dwa spotkania rozegrają siatkarki z Krzanowic, a jedno zawodniczki JKS-u SMS Jastrzębie. W męskich rozgrywkach swoje mecze rozegrają SK Górnik Radlin, a także raciborskie Rafako, które zmierzy się z beniaminkiem z Rudzińca. Zapraszamy do lektury.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 22-26.02.2020

Plus Liga (PZPS):

  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów (sob. 17:30)
  • Jastrzębski Węgiel - Cerrad Enea Czarni Radom (sob. 20:30)
  • PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (wt. 20:30)
  • GKS Katowice - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (śr. 17:30)

I Liga Kobiet (PZPS):

  • Grupa Azoty PWSZ Tarnów - KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice (sob. 18:00)

I Liga Śląska Kobiet (ŚZPS):

  • JKS SMS Jastrzębie - UKS Centrum przy POSiR Pszczyna (sob. 16:00)
  • GS UKS Krzanowice - MKS Dwójka Zawiercie (ndz. 14:00)
  • KS Burza MOSiR Mikołów - GS UKS Krzanowice (pn. 18:30)

I Liga Śląska Mężczyzn (ŚZPS):

  • SK Górnik Radlin - KS Płomień Przystajń (sob. 17:00)
  • KS AZS Rafako Racibórz - KS Rudziniec (sob. 18:00)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].