Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Włókniarz Kietrz wygrał z Krzanowicami [ZDJĘCIA]

W sobotnie popołudnie w czeskim Krawarzu mecz kontrolny rozegrały ze sobą drużyny KS 1905 Krzanowice i GLKS Włókniarz Kietrz.

Włókniarz Kietrz wygrał z Krzanowicami [ZDJĘCIA]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

A-klasowy zespół z Krzanowic na obiekcie Buly Arena mierzył się z grającym w opolskiej klasie okręgowej Włókniarzem Kietrz. Spotkanie lepiej rozpoczęli przyjezdni z Kietrza, którzy w pierwszej części spotkania trzykrotnie trafiali do bramki Krzanowic. Na listę strzelców wpisali się Dariusz Żurawik, Konrad Muzyk oraz Łukasz Zapotoczny. Po przerwie KS 1905 Krzanowice zdobył dwa gole. Bramkarza Włókniarza pokonali Piotr Święty i Tomasz Pieczarek.

Dla zespołu z Krzanowic mecz kontrolny z drużyną z Kietrza był czwartym sparingiem w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Wcześniej KS 1905 przegrał z LKS-em Tworków (3:4), a także wygrał z KS-em Kornowac (3:2) i LKS-em Raszczyce (2:0). Kolejny test-mecz ekipa z Krzanowic rozegra z LKS-em Walce.

Włókniarz Kietrz również rozegrał cztery spotkania sparingowe – przegrał z Unią Racibórz (1:8) oraz wygrał z FC Pilszcz (4:3), Orłem Branice (3:1) i zespołem z Krzanowic. W sobotę 29 lutego drużyna z Kietrza rozegra ostatni mecz kontrolny. W Głubczycach Włókniarz zagra z miejscową Polonią. W weekend 7-8 lutego GLSK rozegra pierwszy mecz ligowy w tym roku. Przed własną publicznością Włókniarz zmierzy się z KS Twarda.

KS 1905 Krzanowice – GLKS Włókniarz Kietrz 2:3 (0:3)

Bramki: Piotr Święty, Tomasz Pieczarek – Dariusz Żurawik, Konrad Muzyk, Łukasz Zapotoczny

Krzanowice: Pawlik, Hryckiewicz, Stanke, Wittek ,Wyglenda, Herber, Świstowski, Herber, Jasny, Filip, Pieczarek, Niewiera,Święty, Koliński, Kostka, Podolski

Kietrz: Chruściel, Cieślak, Krupa (Ilmak), Lechoszest, zawodnik testowany (Starodębski), Muzyk, Mendel (Watman), Zapotoczny (Kowalski), Żurawik (Starodębski)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].