Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Włókniarz Kietrz wygrał z Krzanowicami [ZDJĘCIA]

W sobotnie popołudnie w czeskim Krawarzu mecz kontrolny rozegrały ze sobą drużyny KS 1905 Krzanowice i GLKS Włókniarz Kietrz.

Włókniarz Kietrz wygrał z Krzanowicami [ZDJĘCIA]

A-klasowy zespół z Krzanowic na obiekcie Buly Arena mierzył się z grającym w opolskiej klasie okręgowej Włókniarzem Kietrz. Spotkanie lepiej rozpoczęli przyjezdni z Kietrza, którzy w pierwszej części spotkania trzykrotnie trafiali do bramki Krzanowic. Na listę strzelców wpisali się Dariusz Żurawik, Konrad Muzyk oraz Łukasz Zapotoczny. Po przerwie KS 1905 Krzanowice zdobył dwa gole. Bramkarza Włókniarza pokonali Piotr Święty i Tomasz Pieczarek.

Dla zespołu z Krzanowic mecz kontrolny z drużyną z Kietrza był czwartym sparingiem w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Wcześniej KS 1905 przegrał z LKS-em Tworków (3:4), a także wygrał z KS-em Kornowac (3:2) i LKS-em Raszczyce (2:0). Kolejny test-mecz ekipa z Krzanowic rozegra z LKS-em Walce.

Włókniarz Kietrz również rozegrał cztery spotkania sparingowe – przegrał z Unią Racibórz (1:8) oraz wygrał z FC Pilszcz (4:3), Orłem Branice (3:1) i zespołem z Krzanowic. W sobotę 29 lutego drużyna z Kietrza rozegra ostatni mecz kontrolny. W Głubczycach Włókniarz zagra z miejscową Polonią. W weekend 7-8 lutego GLSK rozegra pierwszy mecz ligowy w tym roku. Przed własną publicznością Włókniarz zmierzy się z KS Twarda.

KS 1905 Krzanowice – GLKS Włókniarz Kietrz 2:3 (0:3)

Bramki: Piotr Święty, Tomasz Pieczarek – Dariusz Żurawik, Konrad Muzyk, Łukasz Zapotoczny

Krzanowice: Pawlik, Hryckiewicz, Stanke, Wittek ,Wyglenda, Herber, Świstowski, Herber, Jasny, Filip, Pieczarek, Niewiera,Święty, Koliński, Kostka, Podolski

Kietrz: Chruściel, Cieślak, Krupa (Ilmak), Lechoszest, zawodnik testowany (Starodębski), Muzyk, Mendel (Watman), Zapotoczny (Kowalski), Żurawik (Starodębski)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].