Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Podział punktów w meczu UKS-u Krzanowice

Tie-break rozstrzygnął o wyniku meczu pomiędzy KS Polonia Łaziska Górne i GS UKS Krzanowice. Po dwóch wygranych przez gospodynie setach, dwa kolejne zapisały na swoim koncie zawodniczki UKS-u. Tie-break został jednak zdominowany przez Polonię.

Podział punktów w meczu UKS-u Krzanowice

Od początku spotkania inicjatywa leżała po stronie gospodyń, które konsekwentnie powiększały swoją przewagę i ostatecznie wygrały premierową odsłonę bardzo pewnie do 17. W drugiej partii nieco lepszą siatkówkę zaprezentowały prowadzone przez Tomasza Kuziaka przyjezdne, jednak nie wystarczyło to do odniesienia zwycięstwa na siatkarkami Polonii, które triumfowały do 21.

W dwóch kolejnych setach krzanowiczanki zagrały zdecydowanie skuteczniej i dzięki konsekwentnej grze wygrały odpowiednio do 20 i 22 doprowadzając tym samym do tie-breaka. W decydującej partii na parkiecie rządziły gospodynie, które rozbiły rywalki oddając im zaledwie 5 "oczek" odnosząc tym samym zwycięstwo w meczu 3:2.

Dla UKS-u wczorajsza porażka była dziesiątą w sezonie. Krzanowiczanki z 25 punktami na koncie zajmują w ligowej tabeli 8. miejsce.

KS Polonia Łaziska Górne - GS UKS Krzanowice 3:2 (25:17, 25:21, 20:25, 22:25, 15:5)

Polonia: Rusek, Orzeszek, Komorek-Atachim, Gajda, Sowińska, Stawarska oraz Turant (libero), Janus (libero), Dominik, Tutak, Dudek, Kruczek, Płaszczyńska, Badaczewska

UKS: Świerczek, Wilusz, Witeczek, Sycz, Kretek, Gołombek oraz Fluder (libero), Kosel, Koczwara

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].