Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dzieci z Gminy Kuźnia Raciborska i Sośnicowice wyprowadziły na boisko piłkarzy Górnika Zabrze [ZDJĘCIA]

W piątek w ramach XXVI kolejki PKO BP Ekstraklasy Górnik Zabrze na swoim stadionie podejmował Cracovię. Przed meczem piłkarzom towarzyszyły dzieci z Gminy Kuźnia Raciborska i Sośnicowice. Wielką radochę miał 5-letni Franek, który wyprowadzał wielką gwiazdę Górnika Igora Angulo.

Dzieci z Gminy Kuźnia Raciborska i Sośnicowice wyprowadziły na boisko piłkarzy Górnika Zabrze [ZDJĘCIA]

6 marca 2020 roku na stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu odbył się mecz XXVI kolejki PKO BP Ekstraklasy między Górnikiem Zabrze, a Cracovią. W ramach podpisanej umowy o partnerstwie społecznym między Gminą Kuźnia Raciborska a klubem Górnik Zabrze, 13 dzieci z gminy wyprowadziło piłkarzy Górnika na murawę. W ramach umowy oprócz zaszczytu jaki spotkał najmłodszych, gmina reklamowała się na stronie internetowej klubu, w strefie biznes oraz na banerach reklamowych LED wokół płyty boiska. Dodatkową atrakcją dla mieszkańców gminy była możliwość zakupu biletu na mecz z 20% rabatem. W najbliższym czasie piłkarze Górnika Zabrze odwiedzą Gminę Kuźnia Raciborska.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].