Niedziela, 7 marca 2021

imieniny: Pawła, Tomasza, Felicyty

RSS

LKS Skrbeńsko zachęca do zakupu cegiełek. Dochodem podzieli się ze szpitalem

09.04.2020 08:15 | 0 komentarzy | art

Rozgrywki piłkarskie w całym kraju zostały zawieszone, ale kluby piłkarskie tak całkowicie do końca nie uległy zawieszeniu. LKS Skrbeńsko zorganizował akcję #GramyRazem, w ramach której zachęca do zbiórki w formie zakupu cegiełek. Dochodem z ich sprzedaży klub chce podzielić się ze szpitalem w Jastrzębiu-Zdroju. Do udziału w akcji zachęca różnymi ciekawymi gadżetami, które zostaną rozlosowane uczestników zbiórki. 

LKS Skrbeńsko zachęca do zakupu cegiełek. Dochodem podzieli się ze szpitalem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

"Sytuacja w kraju zmusiła organizatora do zawieszenia rozgrywek. W tym momencie nie jesteśmy Państwu w stanie powiedzieć, kiedy zobaczymy zielono-czerwonych na murawie. Nasz mały klub spod czeskiej granicy nie zamierza jednak próżnować i organizuje kolejną akcję. Gramy najważniejszy mecz sezonu!" - informuje LKS Skrbeńsko. 

"W tym momencie mamy nadzieję, że (za)#GramyRazem po raz kolejny. Przed nami najtrudniejszy mecz sezonu. Zapraszamy wszystkich do zakupu wirtualnej cegiełki(koszt jednej sztuki to 5zł) wspierającej działalność sportową Ludowego Klubu Sportowego Skrbeńsko. Zysk ze sprzedaży cegiełek zostanie przekazany na cele statutowe klubu, oraz... UWAGA! 50% zysku ze sprzedaży w/w cegiełek klub przekaże najbardziej zagrożonym zarażeniem. Chodzi o pracowników Szpitala Wojewódzkiego w Jastrzębiu Zdroju, którzy stoją przecież na pierwszej linii frontu walki z wirusem. Jeden z naszych piłkarzy pracuje w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, a więc jesteśmy w dobrym kontakcie."

Daniel Grygierek, prezes LKS-u Skrbeńsko informuje nas, że osoby, które zdecydują się na zakup wirtualnej cegiełki, wezmą udział w losowaniu gadżetów, które klubowi udało się zebrać na cele akcji. Są to:

- Koszulki meczowe brązowych medalistów siatkarskich mistrzostw Polski - drużyny Jastrzębskiego Węgla

- Oryginalna koszulka meczowa piłkarza Widzewa Łódź - Daniela Tanżyny, wraz z autografami łodzian

- Smycz Stowarzyszenia Kibiców GKS Jastrzębie Zdrój z autografem Daniela Szczepana

- Czapka żużlowego klubu KS ROW Rybnik z autografami młodzieżowców

- Opaska kapitana LKS Skrbeńsko wraz z jego autografem

- Pamiątkowa książka Gminy Godów - "Krajobrazy znad granicy"

- Pamiątkowy kufel do piwa Sympatyków Żużlowego KS ROW Rybnik

- Pamiątkowa koszulka LKS Skrbeńsko, w której piłkarze klubu występowali przed kilkoma latami

- Pięć pamiątkowych kalendarzy ściennych LKS Skrbeńsko

"Cegiełkę możecie kupić w bardzo prosty sposób. Wystarczy wesprzeć nasz klub "Darowizną". Minimalna wysokość wpłaty to właśnie 5 zł. Każda osoba, która dokona wpłaty do dnia 19/04/2020 r. do godziny 23:59 otrzyma od nas wirtualną cegiełkę wspierającą działalność LKS Skrbeńska, jednocześnie pomagając Szpitalowi i weźmie udział w losowaniu w/w gadżetów" - informuje klub na swojej stronie internetowej. 

Link do zrzutki TU. Losowanie gadżetów odbędzie się 20 kwietnia godzinie 12:00.