Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

LKS Skrbeńsko zachęca do zakupu cegiełek. Dochodem podzieli się ze szpitalem

Rozgrywki piłkarskie w całym kraju zostały zawieszone, ale kluby piłkarskie tak całkowicie do końca nie uległy zawieszeniu. LKS Skrbeńsko zorganizował akcję #GramyRazem, w ramach której zachęca do zbiórki w formie zakupu cegiełek. Dochodem z ich sprzedaży klub chce podzielić się ze szpitalem w Jastrzębiu-Zdroju. Do udziału w akcji zachęca różnymi ciekawymi gadżetami, które zostaną rozlosowane uczestników zbiórki. 

LKS Skrbeńsko zachęca do zakupu cegiełek. Dochodem podzieli się ze szpitalem

"Sytuacja w kraju zmusiła organizatora do zawieszenia rozgrywek. W tym momencie nie jesteśmy Państwu w stanie powiedzieć, kiedy zobaczymy zielono-czerwonych na murawie. Nasz mały klub spod czeskiej granicy nie zamierza jednak próżnować i organizuje kolejną akcję. Gramy najważniejszy mecz sezonu!" - informuje LKS Skrbeńsko. 

"W tym momencie mamy nadzieję, że (za)#GramyRazem po raz kolejny. Przed nami najtrudniejszy mecz sezonu. Zapraszamy wszystkich do zakupu wirtualnej cegiełki(koszt jednej sztuki to 5zł) wspierającej działalność sportową Ludowego Klubu Sportowego Skrbeńsko. Zysk ze sprzedaży cegiełek zostanie przekazany na cele statutowe klubu, oraz... UWAGA! 50% zysku ze sprzedaży w/w cegiełek klub przekaże najbardziej zagrożonym zarażeniem. Chodzi o pracowników Szpitala Wojewódzkiego w Jastrzębiu Zdroju, którzy stoją przecież na pierwszej linii frontu walki z wirusem. Jeden z naszych piłkarzy pracuje w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, a więc jesteśmy w dobrym kontakcie."

Daniel Grygierek, prezes LKS-u Skrbeńsko informuje nas, że osoby, które zdecydują się na zakup wirtualnej cegiełki, wezmą udział w losowaniu gadżetów, które klubowi udało się zebrać na cele akcji. Są to:

- Koszulki meczowe brązowych medalistów siatkarskich mistrzostw Polski - drużyny Jastrzębskiego Węgla

- Oryginalna koszulka meczowa piłkarza Widzewa Łódź - Daniela Tanżyny, wraz z autografami łodzian

- Smycz Stowarzyszenia Kibiców GKS Jastrzębie Zdrój z autografem Daniela Szczepana

- Czapka żużlowego klubu KS ROW Rybnik z autografami młodzieżowców

- Opaska kapitana LKS Skrbeńsko wraz z jego autografem

- Pamiątkowa książka Gminy Godów - "Krajobrazy znad granicy"

- Pamiątkowy kufel do piwa Sympatyków Żużlowego KS ROW Rybnik

- Pamiątkowa koszulka LKS Skrbeńsko, w której piłkarze klubu występowali przed kilkoma latami

- Pięć pamiątkowych kalendarzy ściennych LKS Skrbeńsko

"Cegiełkę możecie kupić w bardzo prosty sposób. Wystarczy wesprzeć nasz klub "Darowizną". Minimalna wysokość wpłaty to właśnie 5 zł. Każda osoba, która dokona wpłaty do dnia 19/04/2020 r. do godziny 23:59 otrzyma od nas wirtualną cegiełkę wspierającą działalność LKS Skrbeńska, jednocześnie pomagając Szpitalowi i weźmie udział w losowaniu w/w gadżetów" - informuje klub na swojej stronie internetowej. 

Link do zrzutki TU. Losowanie gadżetów odbędzie się 20 kwietnia godzinie 12:00.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].