Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jeszcze miesiąc i może wrócić ekstraklasa piłkarska i żużlowa

Premier Mateusz Morawiecki poinformował na konferencji prasowej o możliwości powrotu ekstraklasy piłkarskiej i żużlowej. Kluby grające w PKO Ekstraklasie rozgrywki wznowić będą mogli pod koniec maja, natomiast na początku przyszłego miesiąca wznowią treningi. 

Jeszcze miesiąc i może wrócić ekstraklasa piłkarska i żużlowa

PKO Ekstraklasa powróci 29 maja, a jej mecze zostaną wznowione od 27. kolejki spotkań. Rozegranych będzie ich zgodnie z terminarzem jeszcze 11, a sezon zakończy się w połowie lipca. W rozgrywkach piłkarskiej ekstraklasy mamy dwóch reprezentantów - Górnika Zabrze i Piasta Gliwice. Ten ostatni broni tytułu mistrzowskiego. 

Z kolei żużlowe rozgrywki z ROW-em Rybnik wrócą 12 czerwca. Żużlowcy początkowo mieli wyjechać na tory w kwietniu.

Mecze odbywać się będą bez udziału publiczności, a rozgrywanie sportowych rywalizacji będzie podlegało specjalnym rygorom. 

- Podjąłem decyzję o powrocie do gry ekstraklasy piłkarskiej i żużlowej. Pierwszy gwizdek nie będzie już jutro, ale mamy ściśle ustalony plan. Piłkarze mogą wrócić na boiska już pod koniec maja. Z kolei na początku maja będą mogli wrócić do treningów - powiedział Morawiecki.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].