Niedziela, 25 października 2020

imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora

RSS

Uśmiechnij się, będzie dobrze - czyli pozytywny przekaz na słupach w Raciborzu

29.04.2020 13:57 | 0 komentarzy | rck

Raciborskie Centrum Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie podjęli akcję przesyłania pozytywnej energii mieszkańcom w tym trudnym dla wszystkich czasie. Na raciborskich słupach pojawiły się kolorowe plakaty informujące o akcjach kulturalno-społecznych obu instytucji oraz z pozytywnym przekazem „Uśmiechnij się, będzie dobrze”.

Uśmiechnij się, będzie dobrze - czyli pozytywny przekaz na słupach w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wszystkie działania RCK mają miejsce w ramach projektu online #KULTURA Z DOSTAWĄ DO DOMU. Codziennie na facebooku i www RCK publikowane są ciekawe propozycje kulturalne m.in. warsztaty plastyczne online, wirtualne zwiedzanie galerii rzeźby, sonda z najmłodszymi o tym, co sądzą o kulturze, a także informacje polecające, co wartościowego przeczytać, czego posłuchać w wolnej chwili, prezentowani są także lokalni artyści i ich dokonania. Dla seniorów został uruchomiony specjalny telefon #kultura na łączach, pod który można zadzwonić codziennie między 12:00 a 14:00 i porozmawiać o kulturze i nie tylko.

Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca mieszkańców do utrzymywania dobrej formy i „pompowania pozytywnej energii”. W ramach tej akcji będzie realizować swoje działania w sieci, w tym m.in. e-Bieg bez Granic, o którym więcej informacji wkrótce. Do akcji przyłączyły się również Raciborek z Kropelką, które postarają się zachęcić do aktywności fizycznej na wesoło.

Zachęcamy również do wspierania raciborskich przedsiębiorców „Kupuj, zamawiaj, wspieraj LOKALNE”.

Śledź – cie wszystkie akcje na stronach facebookowych i www obu placówek:

źródło: RCK