Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zaskakujący zwrot akcji. Sluijters zostaje w Zabrzu

Iso Sluijters w dalszym ciągu będzie grał w NMC Górniku Zabrze. Podpisał roczny kontrakt.

Zaskakujący zwrot akcji. Sluijters zostaje w Zabrzu
Fot. NMC Górnik Zabrze

Odejście Sluijtersa wydawało się niemal pewne. 29-letni zawodnik miał oferty z silniejszych, zagranicznych klubów i po czterech sezonach miał pożegnać się z NMC Górnikiem Zabrze. Byłaby to ogromna strata dla "Trójkolorowych" bowiem prawy rozgrywający rzucił dla klubu we wszystkich rozgrywkach ponad pół tysiąca bramek i był jednym z najlepszych szczypiornistów nie tylko zespołu, ale i całej ligi. Często był wybierany do najlepszej "7" kolejki. Reprezentant Niderlandów - który w kwietniu został ojcem - postanowił jednak, że nie będzie zmieniał otoczenia.

Jeszcze w trakcie poprzedniego sezonu kontrakt z brązowym medalistą mistrzostw Polski podpisał prawy rozgrywający Paweł Dudkowski. Górnik chciałby ponownie wypożyczyć z PGE Vive Kielce Szymona Sićko, najlepszego zawodnika PGNiG Superligi poprzedniego sezonu. Wiadomo już, że w Zabrzu nie będzie grał Patryk Gluch, który na dwa lata związał się z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

W poprzednim sezonie Sluijters rzucił 64 bramki, ale

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].