Wtorek, 26 maja 2020

imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

RSS

Rybniccy siatkarze wznowili treningi

15.05.2020 16:14 | 0 komentarzy | rafbl

Siatkarze TS Volley Rybnik po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa wznowili treningi. Na plażowych boiskach spotkali się młodzicy, juniorzy i seniorzy rybnickiego klubu. Na pierwszych zajęciach pojawił się także niecodzienny gość.

Rybniccy siatkarze wznowili treningi
fot. TS Volley Rybnik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Każda z sekcji rybnickiego klubu zdołała zakończyć ligowe rozgrywki przed pandemią koronawirusa, jednak nie oznaczało to końca treningów. Pandemia jaka storpedowała świat sportu sprawiła, że przez dwa miesiące młodzicy, juniorzy i seniorzy Volleya zmuszeni byli zawiesić treningi.

Decyzja jaką o "odmrażaniu" sportu podjął polski rząd sprawiła, że rybniczanie mogli pojawić się na treningu, który w sześciozespołowych grupach odbył się na plażowych boiskach. Każda z grup ćwiczyła na osobnym boisku, a towarzyszył im nie byle kto, bowiem na rybnickim obiekcie pojawił się wielokrotny medalista turniejów cyklu World Tour, olimpijczyk - Mariusz Prudel.

Rybniccy siatkarze w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych kontynuować będą szlifowanie elementów siatkarskiego rzemiosła na plażowych boiskach.