Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ROW-owi i Górnikowi II ubyli rywale

Dwa zespoły z Opolszczyzny - LZS Starowice i Ruch Zdzieszowice podjęły decyzję o rezygnacji z udziału w rozgrywkach III Ligi grupy 3 w sezonie 2020/2021. Oznacz to, że ROW-owi 1964 Rybnik i Górnikowi II Zabrze ubyli ligowi rywale.

ROW-owi i Górnikowi II ubyli rywale

Saga dotycząca wznowienia lub zakończenia rozgrywek III Ligi, w której rywalizowały dwa zespoły z naszego regionu: ROW 1964 Rybnik i Górnik II Zabrze trwała długo. Ostatecznie odpowiedzialny za rozgrywki grupy 3 III Ligi w sezonie 2019/2020 Śląski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o zakończeniu rozgrywek.

Z kolei dzisiaj Opolski Związek Piłki Nożnej, którego zespołu rywalizują w grupie 3 III Ligi poinformował o rezygnacji z udziału w rozgrywkach w przyszłym sezonie dwóch zespołów ze swojego regionu - LZS Starowice i Ruch Zdzieszowice.

Na tą chwilę nie ma jednak informacji w jakim składzie grupa 3 III Ligi rywalizować będzie w sezonie 2020/2021.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~borok (155.133. * .231) 28.05.2020 19:17

do @redakcji przecież już dawno wiadomo że nie ma spadków są tylko awanse