Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jarosław Bryś dalej prezesem Podokręgu Zabrze

W Wielowsi na Zebraniu Klubów Podokręgu Zabrze, którego przewodniczącym był Józef Poloczek, a sekretarzem Barbara Knebel, dokonano wyborów: Prezesa, Prezydium i Delegatów na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Jarosław Bryś dalej prezesem Podokręgu Zabrze

Komisja Mandatowa w składzie Małgorzata Sędzimir-Pszowska (Przewodnicząca) oraz Łukasz Nieużyła i Artur Litwin  (Członkowie) stwierdziła, że na ogólną liczbę 77 delegatów uprawnionych do udziału w zebraniu wzięło 45. W związku z tym zebranie było prawomocne do prowadzenia obrad, przeprowadzenia wyborów i podjęcia uchwał.

Komisja Skrutacyjna w składzie Kazimierz Omozik (Przewodniczący) oraz Justyna Rusin i Alicja Kempa (Członkowie) stwierdziła, że w głosowaniu jawnym kandydat na Prezesa Podokręgu Zabrze Jarosław Bryś otrzymał 45 głosów i został wybrany jednogłośnie, a w skład Prezydium weszli: Herbert Jatta, Tomasz Kulczycki, Tadeusz Łępski, Tadeusz Maziarz, Józef Poloczek, Krzysztof Skurski, Paweł Strumiński i Arkadiusz Zawrot.

- Jedynym nowym członkiem prezydium jest Tadeusz Łępski z MSPN Górnik Zabrze - podkreślił Jarosław Bryś, który od 2012 roku stoi na czele Podokręgu Zabrze, z którego wywodzi się aktualny mistrz Polski Piast Gliwice. - "Nowym", ale już sprawdzonym i współpracującym z nami, a pozostali - razem ze mną - otrzymali od delegatów votum zaufania za to co już zrobiliśmy i na to co chcemy zrobić w kolejnej kadencji - dodał.

Ponadto Delegatami na Zebranie Śląskiego Związku Piłki Nożnej zostali wybrani: Jarosław Bryś, Herbert Jatta, Tomasz Kulczycki, Tadeusz Maziarz, Łukasz Nieużyła, Agnieszka Pluskota, Józef Poloczek, Małgorzata Sędzimir-Pszowska, Krzysztof Skurski, Paweł Strumiński i Arkadiusz Zawrot.

Śląski Związek Piłki Nożnej
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].