środa, 24 lutego 2021

imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy

RSS

WAŻNE:

Jarosław Bryś dalej prezesem Podokręgu Zabrze

09.06.2020 16:03 | 0 komentarzy | adi

W Wielowsi na Zebraniu Klubów Podokręgu Zabrze, którego przewodniczącym był Józef Poloczek, a sekretarzem Barbara Knebel, dokonano wyborów: Prezesa, Prezydium i Delegatów na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Jarosław Bryś dalej prezesem Podokręgu Zabrze
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Komisja Mandatowa w składzie Małgorzata Sędzimir-Pszowska (Przewodnicząca) oraz Łukasz Nieużyła i Artur Litwin  (Członkowie) stwierdziła, że na ogólną liczbę 77 delegatów uprawnionych do udziału w zebraniu wzięło 45. W związku z tym zebranie było prawomocne do prowadzenia obrad, przeprowadzenia wyborów i podjęcia uchwał.

Komisja Skrutacyjna w składzie Kazimierz Omozik (Przewodniczący) oraz Justyna Rusin i Alicja Kempa (Członkowie) stwierdziła, że w głosowaniu jawnym kandydat na Prezesa Podokręgu Zabrze Jarosław Bryś otrzymał 45 głosów i został wybrany jednogłośnie, a w skład Prezydium weszli: Herbert Jatta, Tomasz Kulczycki, Tadeusz Łępski, Tadeusz Maziarz, Józef Poloczek, Krzysztof Skurski, Paweł Strumiński i Arkadiusz Zawrot.

- Jedynym nowym członkiem prezydium jest Tadeusz Łępski z MSPN Górnik Zabrze - podkreślił Jarosław Bryś, który od 2012 roku stoi na czele Podokręgu Zabrze, z którego wywodzi się aktualny mistrz Polski Piast Gliwice. - "Nowym", ale już sprawdzonym i współpracującym z nami, a pozostali - razem ze mną - otrzymali od delegatów votum zaufania za to co już zrobiliśmy i na to co chcemy zrobić w kolejnej kadencji - dodał.

Ponadto Delegatami na Zebranie Śląskiego Związku Piłki Nożnej zostali wybrani: Jarosław Bryś, Herbert Jatta, Tomasz Kulczycki, Tadeusz Maziarz, Łukasz Nieużyła, Agnieszka Pluskota, Józef Poloczek, Małgorzata Sędzimir-Pszowska, Krzysztof Skurski, Paweł Strumiński i Arkadiusz Zawrot.

Śląski Związek Piłki Nożnej