Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Górnik Zabrze wciąż niepokonany. "Mieliśmy pomysł"

- Przed meczem podkreślaliśmy, że przyjechaliśmy z konkretnym planem. Cieszymy się, że udało się go zrealizować i wracamy do Zabrza z punktami - powiedział po wygranej w Łodzi trener Górnika Marcin Brosz.

Górnik Zabrze wciąż niepokonany. "Mieliśmy pomysł"

Górnik Zabrze jest jedynym zespołem, który jeszcze nie przegrał po wznowieniu rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Wczoraj w Łodzi bez większych problemów pokonał ŁKS 3:1. - To co nas cieszy, to to, że stwarzaliśmy sytuacje. Mogliśmy je lepiej rozgrywać. Zdajemy sobie sprawę, że jeszcze wiele pracy przed nami, ale dobrze, że je stwarzamy. Ważna dla nas była pierwsza bramka, bo zdobyta z ataku pozycyjnego i bardzo ciekawa. Kluczowy był jednak moment z rzutem karnym, a następnie szybko strzelona trzecia bramka. Nie ustrzegliśmy się również sytuacji, w których mogliśmy się lepiej zachować - powiedział trener Marcin Brosz.

- Mieliśmy pomysł. Przed meczem podkreślaliśmy, że przyjechaliśmy z konkretnym planem. Cieszymy się, że udało się go zrealizować i wracamy do Zabrza z punktami. W pierwszej połowie cofnęliśmy się nieco niżej, niż w ostatnich meczach. Zagęściliśmy środek i chcieliśmy szybko odbierać piłki. Mogliśmy mieć więcej korzyści z tych sytuacji, ale były próby i to było widać - przyznał szkoleniowiec.

Górnik po raz kolejny musiał radzić sobie bez Pawła Bochniewicza, ale dobrze zastąpił go Michał Koj. - Kluczem do sukcesu była skuteczna gra w obronie. Tutaj widać stabilizację. Wypadł Paweł, ale bardzo dobrze gra Michał, który go zastępuje. To cieszy, że mamy różne możliwości. Nawet w przypadku kontuzji, czy żółtych kartek możemy wymienić zawodnika i linia obrony dalej jest stabilna - pochwalił Brosz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].